Wolne miejsca na duńskich uczelniach!

2018-07-31
Nie dostałeś się na wymarzony kierunek?  Nie wypełniłeś jeszcze formularza aplikacyjnego na studia za granicą?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie dostali się na wybrany kierunek i chcą nadal aplikować na studia w Danii. Wiele uczelni ma wciąż dostępne miejsca na kilka interesujących programów studiów :)
Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej. Może tutaj znajdziesz coś dla siebie i zdecydujesz się na inny, dostępny nadal program? :) Im szybciej podejmiesz taką decyzję tym większa jest szansa, że zostaniesz przyjęty. 

Dostępne programy: (aktualizacja 2018/07/31)

 

Dania Academy, University of Applied Sciences (Randers):

Dania Academy, University of Applied Sciences (Viborg):

VIA University College:

International Business Academy:

Business Academy Aarhus:

Zealand Institute of Business and Technology:

 

Aplikacja

Jeśli jeszcze nie wypełniłeś formularza aplikacyjnego Kastu, to nie czekaj - prześlij go do nas jak najszybciej! Tutaj znajdziesz instrukcję do wypełnienia formularza aplikacyjnego. 

 

Podjęcie studiów za granicą to zdecydowanie jedna z najważniejszych decyzji w życiu!

Musi być ona świadoma i przemyślana. Celem Kastu jest nie tylko pomóc Ci dostać się na wybraną uczelnię, ale również wybrać miejsce idealne dla Ciebie. Miejsce, gdzie będziesz mieć możliwość rozwoju swoich talentów
 
 
Zespół Kastu odwiedził już ponad 60 zagranicznych uczelni. Wiemy w czym specjalizują się poszczególne uczelnie, więc doradzimy Ci, które mogą być dla Ciebie najlepsze.
Wybierając Kastu podejmujesz bezpieczną decyzję. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zebrali już lata doświadczenia i pomogliśmy już ponad 5000 osobom dostać się na wymarzone studia.
Międzynarodowa agencja ds. oświaty ICEF w 2011, 2012, 2014, 2015 i 2016 uznała Kastu za organizację spełniającą najwyższe standardy.
Podpisaliśmy umowy o współpracy z uczelniami zagranicznymi, dlatego porces aplikacji zajmuje mniej czasu, jest prosty, zrozumiały i skuteczny.
Formularz aplikacyjny Kastu jest jedną z najbardziej zaawansowanych platform w Europie.