Proces aplikacji

Kastu współpracuje ze wszystkimi zagranicznymi szkołami wyższymi, które widnieją na naszej stronie internetowej. Przez 17 lat ścisłej współpracy zdobyliśmy doświadczenie i metodykę w pomocy aplikantom, co sprawia, że aplikacja z nami jest łatwiejsza, a przyjęcia na kierunki częstsze.
  • Kastu International jest finansowane przez instytucje Unii Europejskiej, więc organizacja procesu aplikacyjnego jest BEZPŁATNA.
  • Platforma Kastu oferuje możliwość aplikowania nawet do 7 krajów. Dzięki niej nie musisz martwić się o to, jak aplikować do każdego kraju. Wszystko, co będziesz musiał zrobić, to wypełnić i przesłać online formularz aplikacyjny Kastu!
  • Nie musisz się o nic martwić - Kastu poprowadzi Twój proces rejestracji od A do Z. Nie przegapisz żadnych ważnych terminów i nie zapomnisz żadnych ważnych dokumentów. Będziemy informować Cię na bieżąco.
  • 96% kandydatów pomyślnie dostaje się na studia i poleca Kastu swoim znajomym!

Dostanie się na studia jest łatwe!
1
Wybór kierunku studiów
To najbardziej odpowiedzialny krok! Wyszukaj program w wyszukiwarce studiów Kastu lub skontaktuj się z naszymi koordynatorami ds. studiów za granicą. Przygotowaliśmy porady, które pomogą Ci podjąć tą ważną decyzję..
2
Wypełnienie formularza aplikacyjnego

Przygotuj niezbędne dokumenty i wypełnij online formularz aplikacyjny Kastu przed upływem terminu.

3
Zaliczenie testu z języka angielskiego

Istnieje na to kilka sposobów:

 

  1. Zdanie egzaminu maturalnego z języka angielskiego i/lub osiągnięcie wymaganej średniej z zajęć języka angielskiego w szkole (poziom B2).
  2. IELTS, TOEFL, Duolingo lub test Oxford English.

Możesz dowiedzieć się, jaki test znajomości języka angielskiego jest wymagany na interesującej Cię uczelni tutaj, a jeśli nie masz jeszcze wymaganego testu znajomości języka, możesz przystąpić do testu, wysyłając swój formularz zgłoszeniowy.

 

I CO DALEJ?


W kwietniu/lipcu otrzymasz list akceptacyjny pocztą elektroniczną - odpowiedź, że zostałeś przyjęty. Następnie będziesz świętować przez kilka dni i zaczniesz przygotowywać się do największej przygody swojego życia - studiowania za granicą. :)