O Kastu

Kastu International to organizacja międzynarodowa, którą utworzono, by pomóc młodym osobom w zrealizowaniu marzenia o zdobyciu wyższego wykształcenia za granicą.Kastu International

Tworzy przyjazny i odpowiedzialny zespół, który rozumie, z jakimi przeszkodami może spotkać się osoba, która ma zamiar studiować za granicą. Konsultanci Kastu nie tylko udzielą obiektywnych informacji o możliwościach studiowania na interesującym kierunku, ale będą także towarzyszyć w trakcie procesu aplikacyjnego.

 

Misja Kastu International 

Rozpowszechnianie wśród młodzieży myśli, że po studiach będą mogli zarówno zostać za granicą, jak i wrócić do Polski! Wierzymy, że ludzie, którzy studiowali za granicą rozumieją procesy globalne i posiadają szerszy światopogląd! Wierzymy, że po powrocie do Polski ludzie ci będą promować zmiany socjalne i ekonomiczne i pozwolą na bardziej dynamiczny rozwój kraju! Nasz cel to pomóc Ci dostać się na studia za granicą i zadbać o to, aby proces aplikacji był prosty, zrozumiały i skuteczny.

 

Odpowiedzialność społeczna 

Dlaczego wybór studiów jest tak ważnym krokiem?

Podjęcie studiów za granicą to zdecydowanie jedna z najważniejszych decyzji w życiu!

Musi być ona świadoma i przemyślana. Celem Kastu jest nie tylko pomóc Ci dostać się na wybraną uczelnię, ale również pomóc Ci zdecydować się na miejsce idealne dla Ciebie. Miejsce, gdzie będziesz mieć możliwość rozwoju swoich talentów. 

Ta decyzja może mieć duży wpływ na przyszłość danej osoby: gdzie będzie pracować, spełniać się i osiągać szczyty kariery. Jeśli dana osoba nie pójdzie na taki kierunek, na który naprawdę ją ciągnie, do którego ma predyspozycje, ale zamiast tego wybierze dziedzinę, która nie jest bliska sercu, to bardzo możliwe, że zniechęci się i nie zechce pracować w wyuczonym zawodzie lub będzie pracować w pracy, której nie lubi. Społeczną odpowiedzialnością Kastu International jako organizacji działającej w obszarze szkolnictwa wyższego jest podnoszenie świadomości młodych ludzi w Polsce na temat znaczenia świadomego wyboru programu studiów oraz wpływanie na nich, aby poświęcali więcej czasu i uwagi na znalezienie odpowiedniego programu studiów.

 

Fakty Kastu

17 lat

doświadczenia w dziedzinie studiów za granicą

96%

osób odnosi sukces przyjęcia na uczelnie

Oficjalni

przedstawiciele 55 instytucji szkolnictwa wyższego w Polsce i na Litwie

1000

kierunków studiów jest dostępnych za pomocą jednego formularza zgłoszeniowego Kastu

7500

przyjętych aplikantów

34 000

konsultacji

1500 osób

pojechało z nami na EuroTrip

6100 osób

pisało darmowy test Kastu

Jesteśmy fajni,

młodzi i przyjaźni :)

2023 r. ICEF uznało Kastu

za organizację spełniającą najwyższe standardy

98%

poleca Kastu swoim znajomym

Nr. 1

platforma e-rejestracji Kastu jest jedną z najbardziej zaawansowanych w Europie

Jak MAMA

troszczymy się o kandydatów