Tłumaczenie świadectwa dojrzałości

Kastu International oferuje skorzystanie z usługi tłumaczenia świadectwa dojrzałości na język angielski!

 

Cena tłumaczenia świadectwa dojrzałości (1 strona)- 100 PLN

 

Tłumaczenie zostanie poświadczone pieczątką i podpisem biura tłumaczeń dokładnie w taki sposób, jak wymagają tego zagraniczne uczelnie wyższe. Tłumaczenie nie będzie poświadczane notarialnie, ponieważ nie wymagają tego reprezentowane przez Kastu zagraniczne uniwersytety. 
Jeśli ubiegasz się o przyjęcie na uniwersytet, gdzie wymagane jest poświadczenie notarialne, wówczas oferowane przez nas tłumaczenie nie jest odpowiednie*, ponieważ nie poświadczamy notarialnie.

Jak zamówić tłumaczenie?

  1. Zeskanuj kolorowo świadectwo dojrzałości. Konieczna jest skanowana kopia! Zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym nie będą akceptowane!
  2. Zapłać opłatę za tłumaczenie zgodnie z fakturą proforma.
  3. Wyślij świadectwo dojrzałości i dowód wpłaty na adres e-mail: translations@kastu.pl
    1. Po otrzymaniu od ciebie świadectwa dojrzałości i dowodu wpłaty, wyślemy potwierdzenie, że dokument został przyjęty do tłumaczenia. 
    2. Po otrzymaniu dowodu wpłaty i świadectwa dojrzałości, przetłumaczymy je w ciągu dwóch dni roboczych. Okres dwóch dni roboczych zaczyna się liczyć od dnia, kiedy otrzymamy od ciebie świadectwa dojrzałości i dowód wpłaty.
  4. Tłumaczenie świadectwa dojrzałości otrzymasz drogą e-mailową. Tłumaczenie zostanie wysłane na ten adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. 

 

*Wyjątek

Niektóre zagraniczne uniwersytety, w tym NHL Stenden University of Applied Sciences (Holandia), Tilburg University (Holandia) i Twente University (Holandia) - wymagają, aby tłumaczenie świadectwa dojrzałości było poświadczone notarialnie. Jeśli aplikujesz samodzielnie, koniecznie sprawdź, jakie są wymagania uczelni wyższej. Z 60 uniwersytetów reprezentowanych przez Kastu, tylko wymienione wyżej trzy uczelnie mają takie wymagania.

W związku z tym, nasze tłumaczenie nie będzie odpowiednie w przypadkach, gdy:

  • wymagane jest notarialne potwierdzenie tłumaczenia, 
  • jeśli aplikujesz do jednej z tych trzech uczelni.

 

Masz pytania?

Śmiało pisz do naszego zespołu tłumaczy na adres: translations@kastu.pl