Formularz aplikacyjny
2017-05-25
Matura Ci nie poszła?

Matematyka nie poszła Ci tak, jakbyś chciał? Nie masz pewności co do wyniku z chemii, lub fizyki? Ale masz motywację do studiowania za granicą? Nic prostszego!

Podczas rekrutacji na studia w Holandii i Anglii liczy się przede wszystkim Twoja motywacja

Ok, wyniki z matury mają znaczenie przy aplikacji na studia w Anglii, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie ;)

Zespół Kastu gotowy jest Ci pomóc BEZPŁATNIE zaaplikować na zagraniczne uczelnie! Wystarczy wypełnić prosty formularz aplikacyjny, załączyć kilka dokumentów. My zajmiemy się resztą :)

Termin aplikacji na uczelnie w Anglii (tutaj znajdziesz więcej informacji, a tutaj znajdziesz listę dostępnych kierunków) oraz w Holandii (tutaj znajdziesz więcej informacji, a tutaj znajdziesz listę dostępnych kierunków) na studia licencjackie, inżynierskie oraz Top-up mija 30 czerwca, jednak miejsca oferowane są na bieżąco i im wcześniej zaaplikujesz, tym większe szanse, że się dostaniesz na wymarzone studia!

  • Doradzimy Ci w wyborze uczelni oraz kierunku studiów
  • Poinformujemy Cię o tym, jak wygląda proces rekrutacji i jakie dokumenty są niezbędne w momencie aplikacji na zagraniczną uczelnię
  • Sprawdzimy Twój list motywacyjny
  • Przekażemy Ci praktyczne informacje dla konkretnego kraju

Wystarczy, że wypełnisz jeden prosty formularz!

Jeśli masz pytania odnośnie wypełnienia formularza aplikacyjnego, zajrzyj do instrukcji, lub obejrzyj filmik.

Wypis godzin oraz ocen
Wypis służy do poinformowania uczelni, na jakich przedmiotach skupiała się Twoja nauka w trakcie liceum. Nie martw się ocenami. Rekruterzy na uczelniach mają świadomość, że zależą one od wielu czynników :)

List motywacyjny
Interesujący i szczegółowy list jest Twoją szansą, aby wybić się spośród innych aplikantów i wykazać się odpowiednią motywacją do studiowania konkretnej dziedziny. Kilka rad odnośnie tego jak napisać dobry list motywacyjny znajdziesz tutaj. Pamiętaj o tym, że Twój formularz po wysłaniu zostanie sprawdzony przez konsultantów Kastu. Jeśli będzie taka konieczność, to udzielimy Ci porad jak poprawić Twój cover letter.

Język angielski
Przy aplikacji na studia w każdym z krajów musisz udowodnić, że Twoja znajomość języka angielskiego jest na odpowiednim poziomie. Testy honorowane przez wszystkie uczelnie partnerskie znajdziesz tutaj.

Rozmowa z uczelnią
Niektóre uczelnie w Holandii nie podejmują ostatecznej decyzji o przyjęciu, dopóki nie odbędą rozmowy z osobą aplikującą. Rozmowa zazwyczaj przeprowadzana jest przez Skype. Listę uczelni przeprowadzających interview znajdziesz tutaj.

Dodatkowe wymagania
Niektóre kierunki mogą mieć dodatkowe wymagania rekrutacyjne, np. jakieś zadanie, lub portfolio na kierunki artystyczne. Przed złożeniem aplikacji zapoznaj się dokładnie z wymaganiami na wybrany kierunek.
 

                        


Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z konsultantami Kastu.

Edyta Styś
Konsultantka (Wrocław)

+48 500 514 621
edyta.stys@kastu.pl

Twój komentarz:
Zadzwoń!
(+48) 514 002 733
Umów się na konsultacje
Zadaj pytanie
Zadzwoń
Zadaj pytanie