University Pathway - GISMA (Hannover)

Uczelnia
university of your choice (DE)
Miasto, kraj
Hannover, Germany
Czas trwania studiów
1 lata
Zakres programowy
Koszty studiowania
0 €
Język nauczania
German (DEU)
Rodzaj studiów
Bachelor
Rozpoczęcie studiów
Winter intake start date
2024-08-01
2024-01-02
Zakończenie rekrutacji
Winter intake deadline
2024-05-01
2023-11-01
O programie
Wymagania rekrutacyjne
Możliwości kariery

GISMA Szkoła Biznesu

Od założenia w 1999 roku, Szkoła Biznesu GISMA pomaga utalentowanym i zdolnym oaobom rozwijać technologicznie oparte i innowacyjne rozwiązania dla niektórych największych wyzwań w świecie biznesu. Wciąż dążąc do tego celu, rozwijają się i rosną, pomagając studentom z całego świata w realizacji swoich marzeń i osiągnięciu sukcesu.

Jakość nauczania

Nauczyciele GISMA to oddani profesjonaliści, zawsze zachęcające do akademycznej dyskusji. Posiadają oni długoletnie doświadczenie zarówno akademickie, jak i zawodowe. Małe rozmiary klas umożliwiają dyskusję w niewielkich grupach i spędzenie wartościowego czasu z członkami kadry naukowej, co jeszcze bardziej wzbogaca doświadczenie nauki.

Niewielkie grupy zachęcają do indywidualnej nauki, a studenci otrzymują osobistą uwagę od nauczycieli. Silne poczucie społeczności sprawia, że łatwo się zaadaptujesz i nie będziesz miał żadnych problemów z dostosowaniem się.

Uniwersytecki Pathway

Wybierając program Uniwersytecki Pathway w Szkole Językowej GISMA, będziesz mieć okazję nauczyć się języka niemieckiego w niemieckojęzycznym otoczeniu, osiągnąć wymagany poziom języka i zdobyć umiejętności, aby móc studiować w Niemczech.

Wspólnie z ekspertami świadczącymi usługi rekrutacji na studia, GISMA pomaga studentom dostać się na różne programy licencjackie i magisterskie na państwowych uczelniach w Niemczech. Usługa rekrutacji pomaga również studentom bezpośrednio ubiegać się o przyjęcie na studia.

 • Sieć studentów z 40 różnych kultur z całego świata.
 • Bezpłatna usługa rekrutacji na studia, pomagająca w przyjęciu na pięć państwowych uczelni w Niemczech.
 • Jeśli nie uda się osiągnąć wymaganego poziomu języka, istnieje możliwość darmowego poprawiania (jedna bezpłatna poprawka na każdym poziomie).
 • Programy społeczne pozwalają na poznanie i nawiązanie kontaktów z międzynarodowymi studentami GISMA.

Cena studiów

Co obejmuje pakiet Universytecki Pathway?

 • Opłata rejestracyjna. Ta opłata pokrywa początkową ocenę znajomości języka, koszty administracyjne i potwierdzenie rezerwacji w programie.
 • Kursy. Obejmuje 20 lekcji tygodniowo, ocenę przekwalifikowania z jednego poziomu językowego na kolejny oraz certyfikat ukończenia szkoły językowej.
 • Aktywności społeczne. Aktywności społeczne są organizowane przez szkołę językową. Obejmuje wycieczki, zajęcia sportowe/kulinarne/muzyczne/taneczne i inne aktywności mające na celu poznanie kultury i doskonalenie języka w rzeczywistych (i przyjemnych) sytuacjach.
 • Materiały edukacyjne. Koszt szkolenia językowego obejmuje podręczniki, ćwiczenia, dostęp do zasobów internetowych i inne materiały.
 • Administracja aplikacji na studia. W tej opłacie uwzględnione są konsultacje w sprawach studiów, przygotowanie dokumentów i koordynacja procesu aplikacji na uczelnię.
 • Przygotowanie do egzaminu C1. Na przygotowanie wyznaczono 4 tygodnie, podczas których zgłębia się każdą część egzaminu oddzielnie i wykonuje próbne zadania, aby lepiej poznać sam egzamin i jego strukturę.
 • Egzamin telc Deutsch C1. W skład tej opłaty wchodzi odbycie tego* egzaminu i uzyskanie odpowiedniego certyfikatu.

*telc Deutsch C1 to oficjalny egzamin potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie C1.

Ważne! Ostateczny koszt kursów zostanie ustalony dopiero po przesłaniu formularza aplikacyjnego i uzgodnieniu szczegółów z szkołą językową.

Hanower

Hanower znajduje się w centralnej części Niemiec. Jest to rozwinięty region gospodarczy oparty na różnych gałęziach przemysłu, w tym przemyśle samochodowym i turystyce.

Otwarty w 1999 roku, kampus uniwersytecki GISMA w Hanowerze znajduje się w samym sercu miasta, nad brzegiem rzeki Leine, i umożliwia łatwe dotarcie na zakupy, do restauracji, muzeów i innych atrakcji.

Kampus uniwersytecki GISMA w Hanowerze charakteryzuje się nowoczesnymi budynkami i sąsiaduje z rzeką Leine. Kampus jest dostępny tramwajem z przystanków "Goetheplatz" lub "Stentor", które znajdują się 5 minut drogi od uniwersytetu. Kampus jest zaledwie 2 przystanki tramwajem lub 10-15 minut spacerem od głównego dworca kolejowego "Hauptbahnhof".

Wymagania rekrutacyjne
 • Wypis ocen - jeśli jeszcze nie ukończyłeś szkoły, konieczne jest dołączenie wypisu ocen. Szczegółowe informacje na temat wypisu ocen i kiedy jest ono wymagane znajdziesz tutaj.
 • Świadectwo dojrzałości - jeśli już ukończyłeś szkołę, nie trzeba dołączać wypisu ocen, wystarczy załączyć swoje świadectwo dojrzałości na formularzu aplikacyjnym.

 

Uwaga! List motywacyjny nie jest wymaganym dokumentem podczas składania wniosku na programy Uniwersytecki Pathway
Wymagania odnośnie języka angielskiego

Nie ma żadnych wymagań dotyczących języków angielskiego ani niemieckiego. Można ubiegać się o przyjęcie bez żadnej wiedzy w tych językach.

 • Z powodu rozwijającej się gospodarki i rynku pracy kraj oferuje doskonałe możliwości kariery dla utalentowanych specjalistów po ukończeniu studiów.
 • Niemcy zajmują drugie miejsce w Unii Europejskiej pod względem wskaźnika bezrobocia oraz czwarte miejsce w Europie pod względem początkowego wynagrodzenia absolwentów, które wynosi 45 000 euro.