University Pathway - Espanolé (Valencia)

Uczelnia
university of your choice (ES)
Miasto, kraj
Valencia, Spain
Czas trwania studiów
1 lata
Zakres programowy
Koszty studiowania
800.00 EUR
Język nauczania
Spanish (SPA)
Rodzaj studiów
Bachelor
Rozpoczęcie studiów
2024-09-01
Zakończenie rekrutacji
2024-06-20
O programie
Wymagania rekrutacyjne
Możliwości kariery

Szkoła językowa “Espanolé”

 • Średniej wielkości szkoła w Walencji z przyjazną atmosferą i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.
 • Ponad 60 lat doświadczenia.
 • Świetna lokalizacja w centrum miasta, w historycznej części Walencji i zaledwie kilka kroków od ekscytujących atrakcji.
 • Szkoła mieści się w zabytkowym Palacio de los Fernández de Córdova, w samym sercu Starego Miasta w Walencji, z 28 przestronnymi salami lekcyjnymi w pełni wyposażonymi do nauki hiszpańskiego. W budynku szkoły znajduje się również stołówka studencka, patio, taras, leżaki, grill, kuchnia i bezpłatne WI-FI.
 • Metoda nauczania oparta na komunikacji.
 • Wielu międzynarodowych studentów z różnych krajów na całym świecie.

 

Uniwersytecki Pathway

Te kursy są stworzone dla międzynarodowych studentów, którzy chcą studiować w Hiszpanii. Aby przyjęcie było udane, zaleca się zdanie egzaminów PCE, które dodają punkty do wyników rekrutacyjnych. Aby rozpocząć przygotowania do egzaminów PCE, wymagany jest poziom języka hiszpańskiego B1-B2.

Przygotowanie do egzaminów PCE jest dostosowane do każdego studenta. To szybki i łatwy sposób na zapewnienie sobie przyjęcia, niezależnie od poziomu wiedzy i umiejętności przybywającego studenta.

Studenci uczą się języka używanego w życiu codziennym. Zdobędą wiedzę, którą mogą od razu wykorzystać po lekcjach. Lekcje odbywają się rano lub po południu, w małych grupach, a każda trwa 50 minut.

Dla studentów kursów językowych regularnie organizowane są programy czasu wolnego, obejmujące co najmniej 4 darmowe aktywności tygodniowo: wycieczki po mieście, warsztaty językowe, lekcje gotowania paelli, wycieczki kulturowe itp.

 

Cena studiów

TYLKO KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO Z PRZYGOTOWANIEM DO EGZAMINU PCE

Co obejmuje pakiet Uniwersytecki Pathway?

 • Opłata rejestracyjna. Opłata ta pokrywa wstępną ocenę językową, koszty administracyjne i potwierdza rezerwację w programie.
 • Kursy. Obejmuje 20 cotygodniowych lekcji, ocenę językową umożliwiającą przejście z jednego poziomu językowego na kolejny oraz certyfikat ukończenia szkoły językowej.
 • Zajęcia towarzyskie. Zajęcia towarzyskie są organizowane przez szkołę językową. Obejmują one wycieczki, zajęcia sportowe / kulinarne / muzyczne / taneczne i inne zajęcia mające na celu podniesienie świadomości kulturowej i rozwój języka w rzeczywistych (i zabawnych) sytuacjach.
 • Materiały do nauki. Cena obejmuje podręczniki, ćwiczenia, połączenia online i inne materiały potrzebne do nauki języka.
 • Administracja aplikacji na studia. Ta opłata obejmuje doradztwo w zakresie studiów, formalności i koordynację przyjęć.

Ważne! Ostateczna cena kursu zostanie ustalona dopiero po wysłaniu formularza zgłoszeniowego i uzgodnieniu szczegółów ze szkołą językową.

Walencja

Walencja to kosmopolityczne miasto liczy około 800 000 mieszkańców. W tym śródziemnomorskim mieście panuje ciepły klimat i obfitość przyjemności kulinarnej, festiwali i wydarzeń kulturalnych. Zobaczysz tu kwitnące tradycje historyczne splecione z najnowocześniejszą, innowacyjną architekturą.

Niezwykle znaczna i interesująca część miasta to "Barrio del Carmen", znana z licznych barów serwujących tapas, restauracji oraz smakowitego dania Walencji - znanego jako paella. Znajdziesz tam także niezliczoną ilość piwiarni i klubów nocnych.

Przyjemna temperatura w Walencji gwarantuje, że na plażach tłumy nie cichną przez cały rok. Szerokie, otwarte plaże z złotym piaskiem są popularnym miejscem opalania, więc nie dziwi, że wiele restauracji i kawiarni znajduje się wzdłuż plaż.

Najpopularniejszy festiwal Walencji, "Las Fallas", odbywa się w marcu. Przez pięć dni fajerwerki są widoczne i słyszalne w całym mieście. Muzyka i mascletas czynią miasto niezwykłym miejscem.

Walencja jest znana na całym świecie ze żeglarstwa, ponieważ odbywała się tu 32 edycja Pucharu Ameryki. Kolejnym popularnym międzynarodowym wydarzeniem jest Grand Prix Formuły 1, kiedy to miasto drży od hałasu silników wyścigowych.

Wirtualny spacer po Espanolé

 

 

Wymagania rekrutacyjne

Wypis ocen - jeśli jeszcze nie ukończyłeś szkoły, konieczne jest dołączenie wypisu ocen. Szczegółowe informacje na temat wypisu ocen i kiedy jest ono wymagane znajdziesz tutaj.

Świadectwo dojrzałości - jeśli już ukończyłeś szkołę, nie trzeba dołączać wypisu ocen, wystarczy załączyć swoje świadectwo dojrzałości na formularzu aplikacyjnym.

Uwaga! List motywacyjny nie jest wymaganym dokumentem podczas składania wniosku na programy Uniwersytecki Pathway.

Wymagania odnośnie języka angielskiego

Nie ma żadnych wymagań dotyczących języków angielskiego ani hiszpańskiego. Można ubiegać się o przyjęcie bez żadnej wiedzy w tych językach.