University Pathway - Linguaschools (Granada)

Uczelnia
university of your choice (ES)
Miasto, kraj
Granada, Spain
Czas trwania studiów
1 lata
Zakres programowy
Koszty studiowania
800.00 EUR
Język nauczania
Spanish (SPA)
Rodzaj studiów
Bachelor
Rozpoczęcie studiów
2024-09-01
Zakończenie rekrutacji
2024-06-20
O programie
Wymagania rekrutacyjne
Możliwości kariery

Szkoła językowa “Linguaschools” w Granadzie

Szkoła językowa "Linguaschools", założona w 2005 roku, zdobyła już uznanie na całym świecie. Szkoły "Linguaschools" są uznawane przez wiele szanowanych uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych na całym świecie. Programy językowe oferowane przez te szkoły są zatwierdzone i akredytowane przez najbardziej znane i wpływowe instytucje, takie jak "Madrid Chamber of Commerce", "Bildungsurlaub", "CSN".

Wysoka jakość szkoleń

Kursy językowe prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie swoim studentom. Nauczanie odbywa się w małych klasach, aby zapewnić, że każdy uczeń otrzyma odpowiednią ilość uwagi i osiągnie najlepsze wyniki.

Biorąc pod uwagę, że każdy uczeń jest inny, Linguaschools poświęca czas na słuchanie i zrozumienie swoich uczniów, aby móc dostosować najlepszy program do ich potrzeb.

Uniwersytecki Pathway

Program Uniwersytecki Pathway pomaga dostać się na dowolny uniwersytet w Hiszpanii. "Linguaschools towarzyszy ci przez całą drogę na uniwersytet i zapewnia wsparcie zarówno akademickie, jak i administracyjne. Dzięki temu programowi każdy może osiągnąć wymagany poziom języka hiszpańskiego i dostać się na wymarzony uniwersytet.

Program Uniwersytecki Pathway składa się z:

  • Kursy hiszpańskiego. Intensywny kurs hiszpańskiego "intensywny 20" oferuje 4 lekcje dziennie. Od poniedziałku do piątku lekcje będą odbywać się na coraz wyższych poziomach języka hiszpańskiego, aż do osiągnięcia zalecanego poziomu B1-B2, na którym można rozpocząć przygotowania do egzaminów PCE.
  • Przygotowanie do egzaminów PCE. Aby dostać się na dowolny program na hiszpańskim uniwersytecie, może być konieczne przystąpienie do egzaminu wstępnego zwanego PCE, który odbywa się w maju każdego roku. Wynik egzaminu, wraz ze świadectwem maturalnym, decyduje o przyjęciu na wybrany kierunek studiów. Wymagania wstępne różnią się, więc zanim zaczniesz przygotowywać się do egzaminu PCE, odbędziesz osobistą rozmowę z jednym z koordynatorów kariery w szkole językowej, który opracuje dla ciebie indywidualny plan osiągnięcia tego, czego chcesz.
  • Szkolne programy kulturalne. Program obejmuje różnorodne wydarzenia i zajęcia. Jest to świetny sposób na poznanie hiszpańskiej kultury, ale także na poznanie innych uczniów. Wiele zajęć jest bezpłatnych lub kosztuje niewielką kwotę, w zależności od aktywności.

Cena studiów

TYLKO KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO Z PRZYGOTOWANIEM DO EGZAMINU PCE

Co obejmuje pakiet Uniwersytecki Pathway?

  • Opłata rejestracyjna. Opłata ta pokrywa wstępną ocenę językową, koszty administracyjne i potwierdza rezerwację w programie.
  • Kursy. Obejmuje 20 cotygodniowych lekcji, ocenę językową umożliwiającą przejście z jednego poziomu językowego na kolejny oraz certyfikat ukończenia szkoły językowej.
  • Zajęcia towarzyskie. Zajęcia towarzyskie są organizowane przez szkołę językową. Obejmują one wycieczki, zajęcia sportowe / kulinarne / muzyczne / taneczne i inne zajęcia mające na celu podniesienie świadomości kulturowej i rozwój języka w rzeczywistych (i zabawnych) sytuacjach.
  • Materiały do nauki. Cena obejmuje podręczniki, ćwiczenia, połączenia online i inne materiały potrzebne do nauki języka.
  • Administracja aplikacji na studia. Ta opłata obejmuje doradztwo w zakresie studiów, formalności i koordynację przyjęć.

Ważne! Ostateczna cena kursu zostanie ustalona dopiero po wysłaniu formularza zgłoszeniowego i uzgodnieniu szczegółów ze szkołą językową.

Granada

Granada to miasto z duszą, łączące mauretańskie dziedzictwo kulturowe z zabawną, nowoczesną energią. Oprócz znaczenia historycznego, Granada oferuje również niezliczone doświadczenia kulturalne i atrakcje. Dzięki silnemu systemowi edukacji jest domem dla wielu młodych studentów z wielu krajów na całym świecie. To sprawia, że Granada jest idealnym miejscem do nauki hiszpańskiego i natychmiastowego wykorzystania zdobytej wiedzy w hiszpańskim środowisku.

"Linguaschools" znajduje się w centrum Granady, w otoczeniu brukowanych uliczek i alejek. Studenci uważają, że miasto Granada jest spokojne i przyjazne, a wiele osób przyjeżdża z całego świata, aby tu studiować.

Wymagania rekrutacyjne

Wypis ocen - jeśli jeszcze nie ukończyłeś szkoły, konieczne jest dołączenie wypisu ocen. Szczegółowe informacje na temat wypisu ocen i kiedy jest ono wymagane znajdziesz tutaj.

Świadectwo dojrzałości - jeśli już ukończyłeś szkołę, nie trzeba dołączać wypisu ocen, wystarczy załączyć swoje świadectwo dojrzałości na formularzu aplikacyjnym.

Uwaga! List motywacyjny nie jest wymaganym dokumentem podczas składania wniosku na programy Uniwersytecki Pathway.

Wymagania odnośnie języka angielskiego

Nie ma żadnych wymagań dotyczących języków angielskiego ani hiszpańskiego. Można ubiegać się o przyjęcie bez żadnej wiedzy w tych językach.