University Pathway - Linguaschools (Madrid)

Uczelnia
university of your choice (ES)
Miasto, kraj
Madrid, Spain
Czas trwania studiów
1 lata
Zakres programowy
Koszty studiowania
800.00 EUR
Język nauczania
Spanish (SPA)
Rodzaj studiów
Bachelor
Rozpoczęcie studiów
2024-09-01
Zakończenie rekrutacji
2024-06-20
O programie
Wymagania rekrutacyjne
Możliwości kariery

Szkoła językowa “Linguaschools” w Madrycie


Linguaschools w Madrycie oferuje autentyczną i lokalną hiszpańską przygodę. Znajduje się niedaleko stacji metra Bilbao, tuż poza turystycznym centrum. W okolicy znajduje się uroczy mały bar tapas, a okoliczne uliczki mają wyraźnie hiszpański klimat. Ucząc się tutaj, odkryjesz prawdziwy Madryt, od spotkań przy drinku na tarasie na świeżym powietrzu po spacery ulicami każdego wieczoru. Jednocześnie szkoła jest dobrze skomunikowana z głównymi atrakcjami Madrytu, więc niczego nie przegapisz.

Wysokiej jakości nauczanie jest sercem wszystkiego, co dzieje się w Linguaschools w Madrycie. Nauczyciele przynoszą swoje doświadczenie i entuzjazm do 8 klas. Nauczanie odbywa się w małych klasach, aby zapewnić, że każdy uczeń otrzyma odpowiednią ilość uwagi i osiągnie najlepsze wyniki. Jest również biblioteka i salon z komputerami do samodzielnej nauki. Podczas przerw będziesz nadal rozmawiać po hiszpańsku, zarówno w szkole, jak i w okolicy, więc czujesz się, jakbyś uczył się znacznie dłużej niż liczba godzin kursu; to sprawia, że szybko się rozwijasz.

Uniwersytecki Pathway

Program Uniwersytecki Pathway pomaga dostać się na dowolny uniwersytet w Hiszpanii. "Linguaschools towarzyszy ci przez całą drogę na uniwersytet i zapewnia wsparcie zarówno akademickie, jak i administracyjne. Dzięki temu programowi każdy może osiągnąć wymagany poziom języka hiszpańskiego i dostać się na wymarzony uniwersytet.

Program Uniwersytecki Pathway składa się z:

  • Kursy hiszpańskiego. Intensywny kurs hiszpańskiego "intensywny 20" oferuje 4 lekcje dziennie. Od poniedziałku do piątku lekcje będą odbywać się na coraz wyższych poziomach języka hiszpańskiego, aż do osiągnięcia zalecanego poziomu B1-B2, na którym można rozpocząć przygotowania do egzaminów PCE.
  • Przygotowanie do egzaminów PCE. Aby dostać się na dowolny program na hiszpańskim uniwersytecie, może być konieczne przystąpienie do egzaminu wstępnego zwanego PCE, który odbywa się w maju każdego roku. Wynik egzaminu, wraz ze świadectwem maturalnym, decyduje o przyjęciu na wybrany kierunek studiów. Wymagania wstępne różnią się, więc zanim zaczniesz przygotowywać się do egzaminu PCE, odbędziesz osobistą rozmowę z jednym z koordynatorów kariery w szkole językowej, który opracuje dla ciebie indywidualny plan osiągnięcia tego, czego chcesz.
  • Szkolne programy kulturalne. Program obejmuje różnorodne wydarzenia i zajęcia. Jest to świetny sposób na poznanie hiszpańskiej kultury, ale także na poznanie innych uczniów. Wiele zajęć jest bezpłatnych lub kosztuje niewielką kwotę, w zależności od aktywności.

Cena studiów

TYLKO KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO Z PRZYGOTOWANIEM DO EGZAMINU PCE

 

SPIS PROGRAMÓW UNIVERSITY PATHWAY

Co obejmuje pakiet Uniwersytecki Pathway?

Opłata rejestracyjna. Opłata ta pokrywa wstępną ocenę językową, koszty administracyjne i potwierdza rezerwację w programie.

Kursy. Obejmuje 20 cotygodniowych lekcji, ocenę językową umożliwiającą przejście z jednego poziomu językowego na kolejny oraz certyfikat ukończenia szkoły językowej.

Zajęcia towarzyskie. Zajęcia towarzyskie są organizowane przez szkołę językową. Obejmują one wycieczki, zajęcia sportowe / kulinarne / muzyczne / taneczne i inne zajęcia mające na celu podniesienie świadomości kulturowej i rozwój języka w rzeczywistych (i zabawnych) sytuacjach.

Materiały do nauki. Cena obejmuje podręczniki, ćwiczenia, połączenia online i inne materiały potrzebne do nauki języka.

Administracja aplikacji na studia. Ta opłata obejmuje doradztwo w zakresie studiów, formalności i koordynację przyjęć.

Ważne! Ostateczna cena kursu zostanie ustalona dopiero po wysłaniu formularza zgłoszeniowego i uzgodnieniu szczegółów ze szkołą językową.

Madryt

Ta stolica jest cudowna, nieturystyczna; zatrzymaj się tutaj, a będziesz miał tak wiele hiszpańskich doświadczeń i dobrych wrażeń.

Madryt nie jest przepełniony ani nadmiernie turystyczny, jak jego europejskie odpowiedniki. To urocze miasto zawsze sprawia wrażenie autentycznego, niezależnie od tego, czy jesz czekoladę i churros, czy zwiedzasz jeden z wielu parków miejskich. Transport publiczny jest doskonały, a z każdym dniem pobytu pojawiają się nowe miejsce do odkrycia.

Jest to jedna z niewielu stolic, w których życie toczy się powoli. Nie ma tu pośpiechu, tylko autentyczna hiszpańska atmosfera, która szybko sprawi, że poczujesz się jak w domu. Spędź trochę czasu w Madrycie, a szybko odkryjesz swoje ulubione bary, restauracje, place, ulice i miejsca, w których możesz naprawdę poćwiczyć hiszpański.

Atrakcji jest wiele. Zwiedzanie luksusowych starych pałaców. Wędrówki po kolorowych dzielnicach. Odwiedź słynne trio muzeów sztuki. Spędź czas w parkach. Wybierz się na łatwe jednodniowe wycieczki do pobliskich starych miast, takich jak Avila, Toledo i Alcala de Henares.

Pobyt w Madrycie ma dwie zalety. Po 24 godzinach poczujesz się komfortowo i jak w domu w swoim otoczeniu, ale nawet po czterech tygodniach wciąż będą nowe doświadczenia i odkrycia.

Wymagania rekrutacyjne

Wypis ocen - jeśli jeszcze nie ukończyłeś szkoły, konieczne jest dołączenie wypisu ocen. Szczegółowe informacje na temat wypisu ocen i kiedy jest ono wymagane znajdziesz tutaj.

Świadectwo dojrzałości - jeśli już ukończyłeś szkołę, nie trzeba dołączać wypisu ocen, wystarczy załączyć swoje świadectwo dojrzałości na formularzu aplikacyjnym.

Uwaga! List motywacyjny nie jest wymaganym dokumentem podczas składania wniosku na programy Uniwersytecki Pathway.

Wymagania odnośnie języka angielskiego

Nie ma żadnych wymagań dotyczących języków angielskiego ani hiszpańskiego. Można ubiegać się o przyjęcie bez żadnej wiedzy w tych językach.