University Pathway - Carl Duisberg (Cologne)

Uczelnia
university of your choice (DE)
Miasto, kraj
Cologne, Germany
Czas trwania studiów
1 lata
Zakres programowy
Koszty studiowania
0 €
Język nauczania
German (DEU)
Rodzaj studiów
Bachelor
Rozpoczęcie studiów
Winter intake start date
2024-08-01
2024-01-02
Zakończenie rekrutacji
Winter intake deadline
2024-06-20
2023-11-01
O programie
Wymagania rekrutacyjne
Możliwości kariery

Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” w Kolonii

Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” jest wiodącą firmą w międzynarodowych i kwalifikacyjnych szkoleniach, promującą uczenie się przez całe życie poprzez oferowanie wysokiej jakości kursów językowych, szkoleń międzykulturowych, cennych doświadczeń za granicą oraz profesjonalnych szkoleń branżowych.

Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” oferuje programy skierowane do osób w każdym wieku i na każdym etapie kariery, takich jak studenci, którzy dopiero wkraczają w świat, pracujący profesjonaliści dążący do poprawy perspektyw kariery lub firmy zmierzające do międzynarodowego sukcesu. „Carl Duisberg” pomaga również międzynarodowemu sektorowi biznesu i instytucjom w zarządzaniu projektami edukacyjnymi międzykrajowymi.

Główne wartości:

 • Budowanie relacji między ludźmi, kulturami i krajami.
 • Współpraca w celu osiągnięcia wspólnych celów.
 • Służenie dobru społeczeństwa, zachowując jednocześnie ekonomiczną perspektywę.
 • Zachowanie wysokich standardów jakości.

Historia jakości

Przez ponad 50 lat Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” dążyło do ciągłego doskonalenia edukacji i kompetencji. Firma była jednym z pionierów w dostarczaniu usług edukacyjnych, wprowadzając system zarządzania jakością, który podlegał recenzji przez niezależną instytucję. Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” jest certyfikowane zgodnie z normą ISO 9001 w zakresie kursów językowych, podróży edukacyjnych z nauką języka oraz programów międzynarodowych szkół.

Uniwersytecki Pathway

Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” – Twój kompetentny partner w programach edukacyjnych najwyższej jakości w Niemczech. Intensywne kursy języka niemieckiego są bardzo skuteczne i skoncentrowane na osiągnięciu celów językowych studentów w najlepszym możliwym czasie. Doświadczeni doradcy edukacyjni i nauczyciele języków zapewniają wszechstronną, indywidualną pomoc w tworzeniu optymalnego środowiska nauki, abyś mógł/mogła skupić się na realizacji swoich celów i rozwijaniu swoich możliwości kariery.

 • Niewielkie klasy międzykulturowe;
 • 8 tygodni na jeden poziom języka;
 • Pozaszkolne aktywności rekreacyjne;
 • Wykwalifikowani nauczyciele.

Cena Studiów

 

Co obejmuje pakiet Universytecki Pathway?

 • Opłata rejestracyjna. Ta opłata pokrywa początkową ocenę znajomości języka, koszty administracyjne i potwierdzenie rezerwacji w programie.
 • Kursy. Obejmuje 24 lekcji tygodniowo, ocenę przekwalifikowania z jednego poziomu językowego na kolejny oraz certyfikat ukończenia szkoły językowej.
 • Aktywności społeczne. Aktywności społeczne są organizowane przez szkołę językową. Obejmuje wycieczki, zajęcia sportowe/kulinarne/muzyczne/taneczne i inne aktywności mające na celu poznanie kultury i doskonalenie języka w rzeczywistych (i przyjemnych) sytuacjach.
 • Materiały edukacyjne. Koszt szkolenia językowego obejmuje podręczniki, ćwiczenia, dostęp do zasobów internetowych i inne materiały.
 • Administracja aplikacji na studia. W tej opłacie uwzględnione są konsultacje w sprawach studiów, przygotowanie dokumentów i koordynacja procesu aplikacji na uczelnię.
 • Przygotowanie do egzaminu C1. Na przygotowanie wyznaczono 4 tygodnie, podczas których zgłębia się każdą część egzaminu oddzielnie i wykonuje próbne zadania, aby lepiej poznać sam egzamin i jego strukturę.
 • Egzamin telc Deutsch C1. W skład tej opłaty wchodzi odbycie tego* egzaminu i uzyskanie odpowiedniego certyfikatu.

*telc Deutsch C1 to oficjalny egzamin potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie C1.

Ważne! Ostateczny koszt kursów zostanie ustalony dopiero po przesłaniu formularza aplikacyjnego i uzgodnieniu szczegółów z szkołą językową.

Kolonia

Centrum Szkoleniowe „Carl Duisberg” w Kolonii znajduje się na obrzeżach centralnej części miasta. „Carl Duisberg” jest niedaleko Reny oraz katedry w Kolonii, malowniczego historycznego obszaru i strefy pieszych dedykowanej zakupom. W pobliżu znajduje się transport publiczny, a także stacje metra i tramwaju są dostępne pieszo.

Szkoła języka „Carl Duisberg” w Kolonii posiada 17 klas, z których większość jest wyposażona w klimatyzację oraz przestrzeń do nauki "Lernstudio". W stołówce dostępne są automaty z gorącymi i zimnymi napojami, przekąskami oraz mikrofalówką. W okolicy znajduje się także stołówka publicznego college'u oraz wiele niedrogich kawiarni i restauracji.

Wymagania rekrutacyjne
 • Wypis ocen - jeśli jeszcze nie ukończyłeś szkoły, konieczne jest dołączenie wypisu ocen. Szczegółowe informacje na temat wypisu ocen i kiedy jest ono wymagane znajdziesz tutaj.
 • Świadectwo dojrzałości - jeśli już ukończyłeś szkołę, nie trzeba dołączać wypisu ocen, wystarczy załączyć swoje świadectwo dojrzałości na formularzu aplikacyjnym.

 

Uwaga! List motywacyjny nie jest wymaganym dokumentem podczas składania wniosku na programy Uniwersytecki Pathway
Wymagania odnośnie języka angielskiego

Nie ma żadnych wymagań dotyczących języków angielskiego ani niemieckiego. Można ubiegać się o przyjęcie bez żadnej wiedzy w tych językach.

 • Z powodu rozwijającej się gospodarki i rynku pracy kraj oferuje doskonałe możliwości kariery dla utalentowanych specjalistów po ukończeniu studiów.
 • Niemcy zajmują drugie miejsce w Unii Europejskiej pod względem wskaźnika bezrobocia oraz czwarte miejsce w Europie pod względem początkowego wynagrodzenia absolwentów, które wynosi 45 000 euro.