Rozpocznij studia w UK w tym roku i nie martw sie o finanse!

2020-07-07

Twoim marzeniem są studia w UK? A może pomysł ten pojawił się niedawno i chcesz spróbować swoich szans?

 

Obawiasz się, że nie można już uzyskać kredytu na pokrycie czesnego i wciąż brzęczą Ci w głowie informacje o uciekających deadlinach aplikacji?

Nic straconego! Rozpoczynając studia we wrześniu 2020 roku masz jeszcze możliwość finansowania studiów na niezmienionych zasadach! Co więcej, od 6 lipca brytyjskie uczelnie prowadzą rekrutację dodatkową na wiele kierunków – tzw. clearing, na semestr zaczynający się we wrześniu/październiku 2020! Dzięki temu zyskujesz świetną jakość nauczania - brytyjskie uniwersytety to klasa sama w sobie! Czesne może zostać pokryte przez Student Loans Company w postaci kredytu na bardzo korzystnych warunkach (o którym więcej możesz poczytać tutaj).

Kilka słów o samym Clearingu

Jest to procedura stworzona dla osób, które już zaaplikowały na studia i nie otrzymały ofert od uniwersytetu (lub zdecydowały je odrzucić), ale też dla tych, którzy nigdy nie aplikowali i chcą spróbować swoich szans.

 

Od studiów w UK dzielą Cię tylko 2 proste kroki:
1. Znajdź uczelnię i kierunek studiów. Tutaj oczywiście przychodzimy z pomocą! Wystarczy, że wypełnisz ten krótki formularz, a my odeślemy Ci listę kierunków studiów, które mogą Cię zainteresować i na które można jeszcze aplikować.
2. Wytłumaczymy Ci krok po kroku procedurę Clearingu i pomożemy we wszystkich formalnościach - powiemy jak skontaktować się z uczelnią i jakie dokumenty będą Ci potrzebne. Bardzo ważna będzie Twoja motywacja do studiowania! :)

 

Masz pytania na temat aplikacji?

Zadaj je naszej expertce od studiów w UK! :)

Edyta Styś
edyta@kastu.pl
+48 514 002 733