To już ostatnia szansa na aplikację na studia za granicą!

2020-07-01
Główny termin aplikacji na zagraniczne uczelnie już minął, ale na szczęście na części uczelni w Anglii, Holandii i Danii są jeszcze miejsca dla spóźnialskich, którzy chcą rozpocząć studia jeszcze w tym roku  smiley
 

Od studiów dzielą Cię tylko trzy, proste kroki:

 
 

1. Znajdź uczelnię i kierunek
Sprawdzimy dla Ciebie, czy są jeszcze wolne miejsca na wybranym kierunku - damy znać, co będzie Ci potrzebne. Jeśli nie ma już wolnych miejsc, poszukamy dla Ciebie innych opcji.
2. Wypełnij formularz Kastu
Wszystko odbywa się online - wygodnie i szybko! Wystarczy wypełnić jeden formularz i można aplikować do kilku krajów na raz!
3. Szykuj się na studia
Pakuj walizkę - czeka Cię przygoda życia! Za granicą zdobędziesz nowych znajomych, przydatne kontakty, wiedzę i praktyczne doświadczenie.

⚠️Uwaga: To już (przed) ostatnia szansa na załapanie się na niższe czesne i korzystny system pożyczek w Anglii. Osoby, które odkładały studia w Anglii powinny aplikować jeszcze w tym roku! Więcej informacji na temat zmian w pożyczkach znajdziesz tutaj.
 

*Tutaj znajdziesz listę z informacjami o tym, w jaki sposób można udowodnić znajomość języka angielskiego na poszczególnych uczelniach.

 

Masz pytania?
Wiktoria Kuliberda
Koordynatorka ds. studiów za granicą
Wiktoria Kuliberda
Karolina Żebrowska
Koordynatorka ds. studiów za granicą
Karolina Żebrowska
arrow
arrow