Załatw sobie studia w Anglii w pół godziny

2019-07-10

Marzą Ci się studia w Anglii, ale nie wiesz, z czym to się je? Może matura poszła Ci nie najlepiej a może po prostu spóźniłeś się z aplikacją? Jeśli w dalszym ciągu jesteś rozdarty i nie masz pojęcia, gdzie i na jakie studia pójść, to nie martw się! Specjalnie dla Ciebie organizujemy spotkanie z przedstawicielem angielskiej uczelni De Montfort University, które odbędzie się 18 lipca, we Wrocławiu. Będzie to wielka szansa dla tych, którzy nie dostali się na wymarzone studia, a gap year nie jest dla nich rozwiązaniem.

 

 

Rozmowa indywidualna z przedstawicielem De Montfort University będzie trwać około pół godziny i będzie dotyczyć matury, kierunków, wymagań oraz motywacji. Podczas spotkania wypełnia się formularz aplikacyjny i od razu otrzymuje się ofertę!

    
enlightenedUwaga: ilość miejsc ograniczona. W przypadku braku miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 

 

W kolejnym kroku tylko wysyłasz nam skan matury (oryginał i tłumaczenie na język angielski), krótki Personal Statement (pomożemy, jeśli nie wiesz jak go napisać), referencję, skan dowodu lub paszportu i my już się zajmiemy wszystkimi formalnościami. I to tyle. Witamy w Anglii smiley Przyjdź i sprawdź się i przekonaj się sam!

Weź udział w #DMUGLOBAL – to międzynarodowy program dla studentów Uniwersytetu De Montfort, którego celem jest poszerzenie horyzontów kulturowych i rozwinięcie kluczowych umiejętności cenionych przez pracodawców. Poprzez #DMUglobal, uniwersytet oferuje szeroki wachlarz możliwości studiowania, pracy i wolontariatu za granicą jako część Twoich studiów (do wyboru Europa, USA, Kanada, Korea, Rosja, Chiny)

 

GO global, be great!

Podbij świat swoją osobowością, doświadczeniem i kreatywnością
 

 

 
Pamiętaj, że De Montfort University akceptuje polską maturę zdaną na odpowiednim poziomie jako poświadczenie zdolności językowych -  nie musisz zdawać kosztownych certyfikatów językowych! Na większość kierunków wystarczy z matury z języka angielskiego otrzymać minimum 75% z części pisemnej na poziomie podstawowym. A na DMU International College wystarczy natomiast 55%.

 

Zobacz Instastory Angeliki, która studiuje na DMU