CHINY LAST MINUTE - Wycieczka prawie ZA DARMO!

2019-06-06

Co sądzisz o 10-dniowej podróży do Chin, podczas której będziesz miał okazję zwiedzić nie tylko część tego niesamowitego kraju, ale również jedną z najlepszych chińskich uczelni, liznąć języka chińskiego podczas skrojonych do Twoich potrzeb kursów języka i spróbować swoich sił w zawodach na najostrzejszą potrawę? Brzmi jak dobry plan? Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie, tylko czytaj dalej!

Jak zapewne wiecie, we wrześniu 2018 r. rozpoczęliśmy współpracę z chińskimi uniwersytetami. Sami mieliśmy przyjemność niedawno odwiedzić uczelnie w Chinach, a teraz najwyższy czas na Was.

 

 To właśnie Ty możesz wybrać się z nami w tą wyjątkową podróż!  

Oto plan wycieczki – lecimy do Chin na przełomie października/listopada. Pokażemy Ci różne oblicza tego kraju w 10 dni! Zaufaj nam, to będą niezapomniane dni w Twoim życiu! Po pierwsze, będziemy uczyć się języka chińskiego na jednym z najlepszych chińskich uniwersytetów - Huazhong University of Science and Technology (HUST). Po drugie, poznamy tradycje kulturowe Chin. Po trzecie, będziecie mieć okazję spróbować autentycznej “chińszczyzny”, która niczym nie przypomina polsko-chińskich noodli z pudełka.

Dodatkowo, polecicie do Chin z osobami z Naszego zespołu, które same mieszkały przez kilka lat w Chinach i będą mogły podczas wyjazdu opowiedzieć własną historię. Kto wie.. może przekonacie się do tego, aby tam rozpocząć swoją przygodę ze studiowaniem smiley

 

► Trochę o HUST dla zaciekawionych ◄

Ten uniwersytet słynie z jednego z największych i najnowocześniejszych laboratoriów edukacyjnych w Chinach.  Z 460 hektarów, które należą do uniwersytetu aż 72% pokrytych jest zielenią - parki, stawy i wodospady, które na pewno odświeżą twój umysł i pozwolą odpocząć na łonie natury.

 

CO NAJWAŻNIEJSZE! HUST pokrywa większość kosztów wycieczki!

Uczelnia opłaci:

 ► Zakwaterowanie

 ► Wycieczki w najciekawsze zakątki miasta i okolic

 ► Kurs językowy

 ► Przewodnika

 ► Rozrywkę

 

Tobie pozostają koszty wyżywienia(tu znów dobra wiadomość, ponieważ na kampusie za posiłek zapłacisz tylko 50% całej kwoty, czyli około 7-10zł.) oraz transport w obie strony (około 500 Euro).

Jak widzisz, niemożliwe staje się możliwe. Z nami Chiny już nie wydają się tylko odległym marzeniem tylko kolejnym celem na liście „Rzeczy do zrobienia w 2019”. Zatem, korzystaj, póki masz tą możliwość! Nie zmarnuj tej okazji, bo druga taka może się nigdy nie powtórzyć smiley

Jesteś zainteresowany? Jeśli tak – koniecznie daj nam znać! Spiesz się, bo ilość miejsc jest ograniczona!

PS. Zanim się zapiszesz, skonsultuj się z rodzicami, upewnij się, że masz paszport i czas w październiku/listopadzie na wycieczkę do Chin.

Pamiętaj! Rejestracja na wycieczkę nie jest jeszcze zobowiązująca. Chcemy zebrać odpowiednią grupę, by móc spersonalizować wyjazd pod Wasze potrzeby!

W razie czego pisz lub dzwoń. Czekamy na Twoją wiadomość.smiley

Do zobaczenia podczas podróży życia! smiley

 

Zwiedzanie Chin

Zobacz miasto do którego polecisz

Masz pytania odnośnie wycieczki?
Edyta Styś
Konsultantka (Anglia, Holandia, Dania)
Edyta Styś
Natalia Pabirowska
Konsultantka (Chiny, Dania)
Natalia Pabirowska
Konrad Walczyk
Project Manager
Konrad Walczyk
arrow
arrow