Master Days 2019 - targi ONLINE zagranicznych uczelni

2019-02-08

Targi uczelni zagranicznych ONLINE

Myślisz o studiach magisterskich za granicą? Master Days 2019 jest wydarzeniem przeznaczonym dla Ciebie! Już w dniach 19-21 LUTEGO weź udział w webinarach oraz rozmowach na Skype z przedstawicielami 7 uczelni z Wielkiej Brytanii, Holandii i Danii! Dowiedz się wszystkiego o uczelniach, kierunkach studiów, zakwaterowaniu, życiu studenckim i innych kwestiach, które są dla Ciebie istotne.
Wszystkie webinary Master Days 2019 będą odbywały się w różnych godzinach, więc możesz uczestniczyć w nich wszystkich. A jeśli chcesz porozmawiać na Skype z przedstawicielem wybranej uczelni – Kastu zorganizuje dla Ciebie takie spotkanie!

Wystarczy, że się zarejestrujesz na wybrane webinary i rozmowy na Skype i zarezerwujesz sobie czas. Potem wystarczy siąść wygodnie przed komputerem i gotowe! Proste, prawda?

   

    Uczelnie biorące udział w Master Days 2019:

  Rozmowy na Skype

  Osobom, które chcą osobiście porozmawiać z przedstawicielem uczelni, Kastu zorganizuje indywidualne spotkania na Skype. Musisz tylko zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym z przedstawicielem której uczelni chcesz porozmawiać i podać swój Skype ID oraz numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dokładny termin takiego spotkania.

  Masz pytania?
  Edyta Styś
  Konsultantka (Anglia, Holandia, Dania)
  Edyta Styś
  Natalia Pabirowska
  Konsultantka (Chiny, Dania)
  Natalia Pabirowska
  Agata Cuper
  Konsultantka
  Agata Cuper
  Konrad Walczyk
  Project Manager
  Konrad Walczyk
  arrow
  arrow