Test Kastu z języka angielskiego

2019-01-16

Kastu jak co roku organizuje dla swoich aplikantów bezpłatny test językowy honorowany przez większość naszych uczelni partnerskich w Danii. Test jest organizowany w dwóch terminach: 16 lutego we Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie i Gdańsku oraz 2 marca w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

 

Aby wziąć udział w teście koniecznie trzeba się zarejestrować:


 

Udział w teście Kastu w jednym z wyżej wymienionych terminów gwarantuje dosłanie przez nas wyników na czas na wszystkie uczelnie honorujące ten test.
 

enlightenedUwaga: osoby aplikujące na uczelnie Business Academy Aarhus i University College Northern Denmark powinny zapisać się na test 16 lutego aby mieć jeszcze możliwość ewentualnej poprawy testu.
 

Aplikanci wyniki testu Kastu będą mogli sprawdzić w swoim formularzu aplikacyjnym. Wyniki będą dostępne po około tygodniu od napisania testu w przesłanych i zweryfikowanych formularzach Kastu. Pozytywne wyniki zostaną przesłane bezpośrednio na wybrane uczelnie.

Osoby, które mają już zdany test językowy na odpowiednim poziomie (honorowany przez wszystkie wybrane uczelnie) nie muszą rejestrować się na test Kastu. Osoby zdające inny test (np. IELTS, TOEFL lub CAE) w późniejszym terminie a mające w formularzu wybrane również akademie/college w Danii powinny zapisać się też na test Kastu.

 

Lista uczelni honorujących Test Kastu:

Masz pytania?
Edyta Styś
Konsultantka (Anglia, Holandia, Dania)
Edyta Styś
Natalia Pabirowska
Konsultantka (Chiny, Dania)
Natalia Pabirowska
Agata Cuper
Konsultantka
Agata Cuper
Konrad Walczyk
Project Manager
Konrad Walczyk
arrow
arrow