Webinar ze studentem z De Montfort University

2018-04-16
Już w najbliższy czwartek będziecie mieć możliwość wzięcia udziału w webinarze organizowanym przez angielską uczelnię De Montfort University i  Kastu International. Dołącz do spotkania bez konieczności opuszczania własnego domu i dowiedz się wszystkiego o studiach w Anglii!

 

W trakcie webinaru będziecie mogli porozmawiać z Michałem Papałą, który studiuje na De Montfort University i jest na 3 roku Media Production. Oprócz tego Michał jest koordynatorem mentoring scheme - projektu, w ramach którego osoby już studiujące pomagają nowo przyjezdnym studentom zadomowić się w Leicester. Oprócz tego Michał pracuje w dziale rekrutacji i zespole zajmującym się kontaktem ze studentami.

De Montfort University

 

Czego się dowiesz na webinarze?

 • De Montfort University
  Co oferuje uczelnia? Jak wyglądają pierwsze dni na studiach? Na jakie wsparcie można liczyć ze strony DMU? Jakie kierunki są oferowane? Czy jest możliwość odbycia praktyk zawodowych w trakcie studiów?
   
 • Nauka na studiach w Anglii
  Jak wygląda nauka na De Montfort University? Ile czasu spędza się na uczelni? Jak wygląda typowy wykład?
   
 • Życie w Anglii
  Ile kosztuje utrzymanie w Leicester? Czy można połączyć studia z pracą? Jak trudno jest znaleźć pracę w Leicester?
   
 • Informacje z pierwszej ręki
  Podczas webinaru na wszystkie powyższe pytania (i wiele więcej) odpowie Michał, student trzeciego roku kierunku Media Production na De Montfort University. A więc uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania u samego źródła!

 

#DMUglobal

The Adventure Continues…