Master Days 2018

2018-02-07

Targi uczelni zagranicznych ONLINE

Myślisz o studiach magisterskich za granicą? Master Days 2018 jest wydarzeniem przeznaczonym dla Ciebie! Już w dniach 20-21 LUTEGO weź udział w webinarach oraz rozmowach na Skype z przedstawicielami 6 uczelni z Anglii, Holandii oraz Szwecji! Dowiedz się wszystkiego u uczelniach, kierunkach studiów, zakwaterowanie, życiu studenckim i innych kwestiach, które są dla Ciebie istotne.
Webinary Master Days 2018 będą odbywały się w różnych godzinach, więc możesz uczestniczyć w nich wszystkich. A jeśli chcesz porozmawiać na Skype z przedstawicielem wybranej uczelni – Kastu zorganizuje dla Ciebie takie spotkanie!

Wystarczy, że się zarejestrujesz na wybrane webinary i rozmowy na Skype i zarezerwujesz sobie czas. Potem wystarczy siąść wygodnie przed komputerem i gotowe! Proste, prawda?

   

   

  Uczelnie biorące udział w Master Days 2018:
   

  Jonkoping University (Szwecja)
  Jonkoping University jest w Szwecji wiodącą międzynarodową instytucją edukacyjną. Jonkoping University współpracuje z ponad 350 uczelniami z całego świata, a studenci pochodzą z aż 70 różnych krajów! Takie międzynarodowe środowisko stwarza wspaniałe warunki zarówno do nauki, jak i zdobywania cennego doświadczenia. Dyplom uczelni jest szeroko uznawany i daje wiele możliwości rozwoju kariery międzynarodowej.
  NHTV Breda University of Applied Sciences (Holandia)
  NHTV Breda jest światowym liderem w dziedzinie turystyki i rekreacji. Międzynarodowe akredytacje, takie jak UN World Tourism Organization czy World Leisure Organization potwierdzają najwyższą jakość edukacji na tej uczelni. NHTV Breda współpracuje z wieloma instytucjami edukacyjnymi na całym świecie, co oznacza wiele okazji do ciekawych podroży i zdobycia doświadczenia na wymianach studenckich.
  University of Sunderland (Anglia)
  Aż 41% studentów na University of Sunderland to studenci międzynarodowi. Dodatkowo, uczelnia otrzymała srebrny medal w Teaching Excellence Framework, które jest w Wielkiej Brytanii oficjalnym rankingiem mierzącym jakości nauczania.
  Radboud University (Holandia)
  Radboud University to holenderska uczelnia, która najszybciej pnie się w międzynarodowych rankingach. Najcieńszy materiał na świecie (grafen) zostaw odkryty w laboratorium Radboud University! A w roku 2010 nagrodę Nobla za to odkrycie otrzymali Andre Geim i Konstantinas Novaselovas.
  Brunel University London (Anglia)
  Brunel University znajduje się w top 25 angielskich uczelni pod względem wysokości początkowych zarobków absolwentów (The Sunday Times Good University Guide). Na tej uczelni funkcjonuje ponad 100 organizacji studenckich
  University of West London (Anglia)
  Według The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, University of West London został uznany za najbardziej nowoczesny uniwersytet w Londynie, a 8 w całej Wielkiej Brytanii. Uczelnia zajęła również 56 miejsce w ogólnym rankingu krajowym.

   

  Rozmowy na Skype

  Osobom, które chcą osobiście porozmawiać z przedstawicielem uczelni, Kastu zorganizuje indywidualne spotkania na Skype. Musisz tylko zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym z przedstawicielem której uczelni chcesz porozmawiać i podać swój Skype ID. Dzień przed spotkaniem otrzymasz informację o dokładnym czasie, w którym skontaktuje się z Tobą przedstawiciel uczelni. Poniżej przedstawione są godziny, w których uczelnie będą rozmawiać z zainteresowanymi osobami:

   

  20 lutego (wtorek)

  • Jonkoping University - 17:00-18:50
  • NHTV Breda University of Applied Sciences - 18:00-19:50
  • University of Sunderland - 19:00-20:50

   

  21 lutego (środa)

  • Radboud University - 17:00-18:50
  • Brunel University London - 18:00-19:50
  • University of West London - 19:00-20:50

   

  Masz pytania?
  Edyta Styś
  Konsultantka
  Edyta Styś
  Konrad Walczyk
  Project Manager
  Konrad Walczyk
  arrow
  arrow