Kastu EuroTrip - Holandia

2017-10-04

Mamy świadomość, że jesteście ciekawi tego, jak wyglądają studia za granicą - jakie metody nauczania stosuje się na uczelniach i jak ogólnie wygląda życie studenckie. Dlatego Kastu Internatonal organizuje wycieczkę do HOLANDII, na kilka z naszych partnerskich uczelni.


Podczas podróży odwiedzisz holenderskie uczelnie, aby na własne oczy sprawdzić, czy jakość studiów oraz środowisko akademickie spełniają Twoje oczekiwania. Wycieczka będzie okazją aby zobaczyć jak holenderskie instytucje szkolnictwa wyższego prowadzą wykłady, poznać studentów z Polski i innych krajów.
Ta wycieczka to również okazja do poznania innych osób z Polski, które planują studia za granicą i tym samym już teraz nawiązać pierwsze znajomości. Przy okazji zwiedzisz również Berlin.

Co zwiedzimy?

Podczas wycieczki będziemy zwiedzać pięć holenderskich uczelni:

     
 

           

Szczegółowy plan wycieczki do pobrania już wkrótce!

Koszt wycieczki (650 zł) obejmuje:

  • przejazd autokarem w obie strony
  • nocleg w hostelu (Holandia)
  • lunch na uczelniach
  • zwiedzanie 5 uczelni

Chcę jechać! Co mam zrobić? :)

Jeśli chcesz zapisać się na wycieczkę do Holandii musisz prawidłowo wypełnić formularz i czekać na dalsze informacje. Pamiętaj też, że potrzebujesz około 50 euro na posiłki, transport publiczny i drobne wydatki. Zbiórka: Warszawa, Poznań lub Berlin. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z konsultantami Kastu

Edyta Styś
Konsultantka
Edyta Styś
Natalia Pabirowska
Konsultantka
Natalia Pabirowska
Konrad Walczyk
Project Manager
Konrad Walczyk
arrow
arrow