Wolne miejsca na uczelniach w Danii!

2017-03-29

Na niektórych duńskich uczelniach są jeszcze wolne miejsca i można na nie aplikować!
 

Aplikować można do 30 CZERWCA, jednak im wcześniej to zrobisz, tym większa szansa, że będą jeszcze dostępne miejsca. Oferty wysyłane są na bieżąco, do wyczerpania miejsc.

 

LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences


University College Zealand

 

 

 

Wypis godzin oraz ocen
W Danii uczelnie wymagają odpowiedniej liczby godzin z konkretnych przedmiotów z liceum. Zwróć uwagę na wymagania na każdym kierunku i pamiętaj, że odnoszą się one do godzin zegarowych i trzeba się ich trzymać. Jeśli brakuje Ci godzin z jakiegoś przedmiotu, szanse na przyjęcie znacznie maleją.

List motywacyjny
Interesujący i szczegółowy list jest Twoją szansą, aby wybić się spośród innych aplikantówi wykazać się odpowiednią motywacją do studiowania konkretnej dziedziny. Kilka rad odnośnie tego jak napisać dobry list motywacyjny znajdziesz tutaj.
Możesz także tutaj zamówić darmową instrukcję pisania Personal Statement w formacie pdf.

Język angielski
Przy aplikacji na studia musisz udowodnić, że Twoja znajomość języka angielskiego jest na odpowiednim poziomie. Wszystkie akademie/college w Danii honorują bezpłatny test Kastu.

Rozmowa z uczelnią
Niektóre uczelnie w Danii nie podejmują ostatecznej decyzji o przyjęciu, dopóki nie odbędą rozmowy z osobą aplikującą. Rozmowa może zostać przeprowadzona osobiście (np. w Warszawie) lub przez Skype. Listę uczelni przeprowadzających interview znajdziesz tutaj.

Dodatkowe wymagania
Niektóre kierunki mogą mieć dodatkowe wymagania rekrutacyjne, np. jakieś zadanie, lub portfolio na kierunki artystyczne. Przed złożeniem aplikacji zapoznaj się dokładnie z wymaganiami na wybrany kierunek.

 

 

W razie pytań, skontaktuj się z nami: