Nowe uczelnie partnerskie Kastu w Holandii

2014-12-05

Kastu ma wspaniałą informację - od września 2015 można wyjechać na studia na dwie nowe uczelnie partnerskie (uniwersytety nauk stosowanych) w Holandii.

HU University of Applied Sciences Utrecht - jeden z największych publicznie finansowanych uniwersytetów w Holandii. Pomimo swojego rozmiaru, uczelnia nadal utrzymuje bliskie relacje ze studentami i stara się dostosowywać programy studiów do ich indywidualnych potrzeb. Uniwersytet oferuje środowisko zarówno do pracy w międzynarodowych grupach projektowych na uczelni, jak i możliwość odbycia praktyk w międzynarodowych firmach.

ZUYD University of Applied Sciences jest jednym z najbardziej aktywnych uniwersytetów na arenie międzynarodowej. Nie tylko tworzy międzynarodowe grupy studentów, współpracuje z międzynarodowymi firmami, czy utrzymuje relacje z uczelniami z innych krajów, ale i uczestniczy w międzynarodowych projektach i stara się powiększać "międzynarodowość" zarówno wśród studentów, jak i pracowników akademickich. Celem uniwersytetu jest połączenie edukacji, badań oraz biznesu w jednym środowisku, dzięki czemu oferuje ciekawą edukację.

Kastu z radością wita nowe uczelnie partnerskie, dzięki czemu możemy Wam zaproponować jeszcze większe możliwości studiowania za granicą!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!