Dni Otwarte na uczelniach w Holandii

2014-10-24

Marzysz o studiach za granicą, ale nie masz wystarczających informacji, aby podjąć decyzję? Pojedź do Holandii i przekonaj się na własnej skórze, jak wyglądają studia i życie w tym pięknym kraju! Trzy uczelnie partnerskie Kastu organizują Dni Otwarte i zapraszaja wszystkich zainteresowanych.

 

Fontys University of Applied Sciences

Dni Otwarte na Fontys University of Applied Sciences odbędą się w dniach 8 oraz 15 listopada. Jeśli interesuje Cię konkretny program, musisz go wybrać i zapisać się na tej stronie. 8 listopada uczelnia otworzy swoje drzwi na wydziale w Eindhoven, a 15 listopada w Venlo (Fontys International Business School). Uczelnia zapewnia zakwaterowanie na jedną noc oraz posiłki w Eindhoven. Na Dzień Otwarty w Venlo trzeba zarejestrować się przez formularz oraz napisać list motywacyjny - na tej podstawie będą wybierane osoby, które najbardziej zyskają na tym Dniu Otwartym. W Venlo uczelnia zapewnia zakwaterowanie na dwie noce oraz posiłki.


Saxion University of Applied Sciences

Uniwersytet organizuje dwa wydarzenia. 13-15 listopada będzie można dowiedzieć się więcej o kierunkach wykładanych w Enschede, a 23-25 stycznia - w Apeldoorn i Deventer. Więcej informacji można znaleźć na ulotce. W obu przypadkach dla 25 osób pobyt jest fundowany przez uczelnię (należy tylko pokryć koszty dojazdu). Aby wziąć udział w wydarzeniach, trzeba się zarejestrować przez formularz. Nie trzeba chyba mówić, że aby znaleźć się wśród 25 szczęśliwców, list motywacyjny musi być naprawdę dobry ;)


Hanze University of Applied Sciences

Uniwersytet swój Dzień Otwarty organizuje 8 listopada. Każdy ma możliwość wybrania kierunku, który go najbardziej interesuje i dowiedzenia się o nim czegoś więcej. Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba się zarejestrować przy użyciu formularza.

 

 

Masz pytanie? Zapytaj nas :)