Historia studenta

Norbert

Norbert

Kraj
England
Uczelnia
Northumbria University
Kierunek
Business with Marketing Management
Rodzaj studiów
Bachelor

Norbert

Już od gimnazjum marzyłem o nauce za granicą, ale z różnych powodów nie miałem możliwości wyjechać do Wielkiej Brytanii. Zdecydowałem, że po ukończeniu liceum wyjadę na studia do mojego wymarzonego kraju i spełnię swoje marzenie. W szkole średniej zacząłem interesować się bliżej uczelniami w Anglii. Uczestniczyłem we wszystkich targach, na których uniwersytety z tego kraju się wystawiały. Byłem pod wrażeniem ilości uczelni oraz możliwości wyboru. Przez to podjęcie decyzji odnośnie kierunku było trudne, ale z pomocą przyszli moi nauczyciele.

Proces rekrutacji był naprawdę prosty. Niesamowicie prosty! A pierwsze miesiące studiów, to prawdopodobnie najbardziej interesujący okres w życiu, ponieważ wszystko jest nowe, zupełnie jak się jest dzieckiem i poznaje wszystko. Przyjeżdżasz to kraju, który nie jest Ci w ogóle znany, poznajesz po raz pierwszy swoich współlokatorów, studentów z grupy i wykładowców! Przy okazji, każdy kto wybierze studia na mojej uczelni, powinien wiedzieć, że lokalni mieszkańcy w języku angielskim nazywani są „Geordie” i są najbardziej przyjaznymi ludźmi w całej Wielkiej Brytanii!

Więc nie zastanawiaj się zbyt długo, nie obawiaj się studiów za granicą. Umów się na konsultacje z Kastu i dowiedz się jak rozpocząć studia za granicą! Zdobyte doświadczenie będzie nieocenione i będzie miało dużą „wagę” w Twoim CV!

Powrót do listy historii
Kolejna historia