Nowy partner w Finlandii!

2024-01-02
LAB University of Applied Sciences - usługi edukacyjne na światowym poziomie. Uczelnia oferuje 9 programów licencjackich i 3 programy online, w tym inżynierię zrównoważonych rozwiązań i zrównoważony rozwój miast!

Dlaczego warto wybrać LAB University of Applied Sciences?

1. Międzynarodowa jakość i ocena:

LAB University of Applied Sciences jest szóstą pod względem wielkości instytucją szkolnictwa wyższego w Finlandii, znana z międzynarodowej jakości i oceny. Zapewnia to, że Twoje studia będą oparte na najwyższych standardach edukacyjnych.

2. Wielokulturowe środowisko i doświadczenie wykładowców:

Wykładowcy LAB University of Applied Sciences mają doświadczenie w pracy w wielokulturowym środowisku, co daje studentom możliwość zdobycia różnorodnego i międzynarodowego doświadczenia.

3. Fiński model pedagogiczny:

Fundamentem edukacji jest powszechnie uznawany fiński model pedagogiczny, który może dostarczyć unikalnej perspektywy i wysokiej jakości doświadczenia edukacyjnego.

4. Bogaty wybór programów studiów:

LAB nie tylko oferuje różnorodne programy licencjackie i magisterskie w języku angielskim, ale także dostarcza różnorodne międzynarodowe usługi edukacyjne obejmujące wiele dziedzin, takich jak opieka społeczna i zdrowotna, technologie ochrony środowiska, przedsiębiorczość itp.

5. Innowacje, biznes i przemysł:

Uniwersytet odzwierciedla orientację na innowacje, biznes i przemysł, tworząc środowisko współpracy, w którym studenci mogą razem z ekspertami tworzyć nowości.

6. Duża liczba studentów:

Z 9400 studentami, LAB to żywy i dynamiczny uniwersytet, który oferuje możliwości rozwoju społecznego i akademickiego.

7. Miasta i ich zalety:

Uniwersytet znajduje się w dwóch miastach, Lahti i Lappeenranta, z każdym posiadającym swoją unikalną atmosferę i zalety, które mogą uzupełnić Twoje doświadczenia studenckie.

8. Nowoczesne warunki studiowania:

Nowy kampus w Lahti i nowoczesne środowisko edukacyjne w Lappeenranta dają studentom najlepsze możliwości korzystania z zaawansowanych technologii i narzędzi.

9. Międzynarodowe środowisko edukacyjne i mobilność:

Międzynarodowe środowisko edukacyjne i możliwość nauki online umożliwiają studentom doświadczenie międzynarodowości i elastyczności w trakcie studiów.

10. Piękne otoczenie i jakość życia w Finlandii:

Finlandia oferuje unikalną jakość życia, piękne krajobrazy, bezpieczne środowisko i interesujące zjawiska kulturowe oraz przyrodnicze, które mogą wzbogacić Twój okres studiów.

 

Tutaj można znaleźć więcej informacji o uniwersytecie i wymaganiach wstępnych.

 

Programy oferowane przez LAB University of Applied Sciences:

Online: