Marcowy Test Kastu z języka angielskiego (online)

2021-02-19

Test Kastu odbędzie się w terminach 5 i 6 marca. Ten test odbywa się w pełni online i jest bezpłatny. Podejść do niego mogą osoby, które jeszcze nie mają zdanego testu, aplikujące z Kastu w tym roku, na uczelnie, które ten test uznają.

 

 

Aby wziąć udział w teście koniecznie trzeba się zarejestrować:

 

Udział w teście Kastu w tym terminie gwarantuje dosłanie przez nas wyników na czas na wszystkie uczelnie honorujące ten test.

Aplikanci wyniki testu Kastu będą mogli sprawdzić w swoim formularzu aplikacyjnym. Wyniki będą dostępne po około 3 dniach od napisania testu, w przesłanych i zweryfikowanych formularzach Kastu. Pozytywne wyniki zostaną przesłane bezpośrednio na wybrane uczelnie.

Osoby, które mają już zdany test językowy na odpowiednim poziomie (honorowany przez wszystkie wybrane uczelnie) nie muszą rejestrować się na test Kastu. Osoby zdające inny test (np. IELTS, TOEFL lub CAE) w późniejszym terminie a mające w formularzu wybrane również akademie/college w Danii powinny zapisać się też na test Kastu.

 

Lista uczelni honorujących Test Kastu:

* na te uczelnie można spełnić wymaganie językowe odpowiednią ilością godzin z języka angielskiego oraz oceną.

  • Business Academy Aarhus - na tą uczelnię trzeba zdobyć więcej punktów z testu Kastu, niż na pozostałe uczelnie (70 zamiast 55). Z tego względu na BAAA polecamy zdawanie certyfikatu takiego jak np. IELTS albo TOEFL.