Zostań studentem Avans w 15 minut!

2019-06-21

Zdobądź przyjęcie holenderskiej uczelni w 15 minut, nie wychodząc z domu!

 

Myślałeś o studiach za granicą, ale nie wiesz jaki uniwersytet wybrać? Co jeśli nie poradzisz sobie z formalnościami, a może obawiasz się, że Twój angielski nie jest wystarczająco dobry? Chcesz zaaplikować, ale nie jesteś pewien czy gra jest warta świeczki? Jeśli te pytania stoją na przeszkodzie, byś rozpoczął wymarzone studia to zakasaj rękawy – rozwiązaliśmy je dla Ciebie!

Już 9 lipca nie wychodząc z domu możesz wziąć udział w krótkiej rozmowie online z rekruterem uczelni Avans University of Applied Sciences, by zdobyć przyjęcie tego holenderskiego uniwersytetu!

 

Jak to możliwe? Przedstawiciel uczelni w przeciągu 15 minut przejrzy Twój dyplom (szablon przetłumaczony na j.angielski uzyskaj od Kastu) oraz zada pytania związane z Twoimi zainteresowaniami oraz motywacją do studiowania danego kierunku.

I co dalej? Już podczas rozmowy otrzymasz decyzję o tym, czy dostałeś się na wybrany kierunek studiów!

 

 

 
enlightenedUwaga: ilość miejsc ograniczona. W przypadku braku miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

 
Jak to wygląda?

Po zarejestrowaniu się otrzymasz informację z dokładną godziną rozmowy z przedstawicielem uczelni. Celem rozmowy jest przedstawienie siebie i pokazanie przedstawicielowi Avans University of Applied Sciences swojej motywacji do rozpoczęcia studiów na tej uczelni. W trakcie rozmowy możesz śmiało pytać o uczelnię, interesujący Cię kierunek, możliwości stażu, wyjazdów i wszystko, co tylko chcesz wiedzieć. Zastanów się przed rozmową nad tym o co chcesz zapytać i przygotuj swoje pytania wcześniej, zapisz je sobie na kartce

 

 

 

 

Twój Plan B

Aplikujesz na studia w Polsce lub innym kraju, ale nie wiesz jeszcze czy się dostaniesz lub czy na pewno chcesz tam studiować? Zawsze warto mieć plan B! Jeśli dostaniesz list z przyjęciem od uczelni Avans, nie musisz od razu decydować się na te studia. Poczekaj, spokojnie zastanów się i wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Jeśli zdecydujesz się przyjąć ofertę Avans, wystarczy, że wypełnisz online formularz aplikacyjny Kastu - Zespół Kastu zajmie się już resztą formalności ☺

 Fakty o uczelni
 

Zajęcia oparte na praktyce
Uniwersytet ma bardzo jasno określone cele: przygotowanie ekspertów w danej dziedzinie, specjalistów dopasowanych do nowoczesnego rynku oraz rzetelnych naukowców. Możemy z przyjemnością stwierdzić, że uczelni się to udaje: Avans w tym roku po raz kolejny został uznany za najlepszy w holenderskim rankingu Keuzegids Hbo 2019 w kategorii Large University of Applied Sciences.
Programy studiów dostosowane do aktualnych wymagań rynku pracy
"Whatever we do, we think it will help/not hurt us in the future" – to cytat uczelni. Podejście to znajduje również odzwierciedlenie w "world rescue", a zwłaszcza w nowoczesnych i dopasowanych do wymagań rynku dzisiejszego specjalnościach, z których wiele jest związanych ze wsparciem technologicznym, ochroną środowiska, zrównoważonym rozwojem lub współpracą międzynarodową.
Podejście indywidualne do studenta
Zostawiłeś laptopa w domu? Żaden problem, pożycz go z biblioteki. Masz pomysł na to, w jaki sposób możemy ulepszyć nasze kierunki studiów? Czekamy na Ciebie! Z przyjemnością wysłuchamy twoich pomysłów i przedyskutujmy je. Każdy student i jego opinia, aspiracje i motywacja są istotną częścią integrującą wykładowców, studentów i innych pracowników uniwersytetu.

Avans University of Applied Sciences