CHINY LAST MINUTE - Wycieczka prawie ZA DARMO!

2019-06-06

Co sądzisz o 10-dniowej podróży do Chin, podczas której będziesz miał okazję zwiedzić nie tylko część tego niesamowitego kraju, ale również jedną z najlepszych chińskich uczelni, liznąć języka chińskiego podczas skrojonych do Twoich potrzeb kursów języka i spróbować swoich sił w zawodach na najostrzejszą potrawę? Brzmi jak dobry plan? Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie, tylko czytaj dalej!

Jak zapewne wiecie, we wrześniu 2018 r. rozpoczęliśmy współpracę z chińskimi uniwersytetami. Sami mieliśmy przyjemność niedawno odwiedzić uczelnie w Chinach, a teraz najwyższy czas na Was.

 

 

 To właśnie Ty możesz wybrać się z nami w tą wyjątkową podróż!  

Oto plan wycieczki – lecimy do Chin na przełomie października/listopada. Pokażemy Ci różne oblicza tego kraju w 10 dni! Zaufaj nam, to będą niezapomniane dni w Twoim życiu! Po pierwsze, będziemy uczyć się języka chińskiego na jednym z najlepszych chińskich uniwersytetów - Huazhong University of Science and Technology (HUST). Po drugie, poznamy tradycje kulturowe Chin. Po trzecie, będziecie mieć okazję spróbować autentycznej “chińszczyzny”, która niczym nie przypomina polsko-chińskich noodli z pudełka.

Dodatkowo, polecicie do Chin z osobami z Naszego zespołu, które same mieszkały przez kilka lat w Chinach i będą mogły podczas wyjazdu opowiedzieć własną historię. Kto wie.. może przekonacie się do tego, aby tam rozpocząć swoją przygodę ze studiowaniem smiley

 

► Trochę o HUST dla zaciekawionych ◄

Ten uniwersytet słynie z jednego z największych i najnowocześniejszych laboratoriów edukacyjnych w Chinach.  Z 460 hektarów, które należą do uniwersytetu aż 72% pokrytych jest zielenią - parki, stawy i wodospady, które na pewno odświeżą twój umysł i pozwolą odpocząć na łonie natury.

 

CO NAJWAŻNIEJSZE! HUST pokrywa większość kosztów wycieczki!

Uczelnia opłaci:

 ► Zakwaterowanie

 ► Wycieczki w najciekawsze zakątki miasta i okolic

 ► Kurs językowy

 ► Przewodnika

 ► Rozrywkę

 

Tobie pozostają koszty wyżywienia(tu znów dobra wiadomość, ponieważ na kampusie za posiłek zapłacisz tylko 50% całej kwoty, czyli około 7-10zł.) oraz transport w obie strony (około 500 Euro).

Jak widzisz, niemożliwe staje się możliwe. Z nami Chiny już nie wydają się tylko odległym marzeniem tylko kolejnym celem na liście „Rzeczy do zrobienia w 2019”. Zatem, korzystaj, póki masz tą możliwość! Nie zmarnuj tej okazji, bo druga taka może się nigdy nie powtórzyć smiley

 

 

Jesteś zainteresowany? Jeśli tak – koniecznie daj nam znać! Spiesz się, bo ilość miejsc jest ograniczona!

PS. Zanim się zapiszesz, skonsultuj się z rodzicami, upewnij się, że masz paszport i czas w październiku/listopadzie na wycieczkę do Chin.

Pamiętaj! Rejestracja na wycieczkę nie jest jeszcze zobowiązująca. Chcemy zebrać odpowiednią grupę, by móc spersonalizować wyjazd pod Wasze potrzeby!

W razie czego pisz lub dzwoń. Czekamy na Twoją wiadomość.smiley

Do zobaczenia podczas podróży życia! smiley

 

Zwiedzanie Chin

Zobacz miasto do którego polecisz

 

Masz pytania odnośnie wycieczki? Skontaktuj się z Natalią

 

Regulamin wycieczki