Zostań studentem w 20 minut!

2019-04-04
Czy to możliwe, żeby zostać przyjętym na studia po jednej rozmowie przez Skype? surprise Tak! Już 17 kwietnia Twoje marzenie o studiach na holenderskiej uczelni Fontys University of Applied Sciences może zamienić się w rzeczywistość.
 

 

 
enlightenedUwaga: ilość miejsc ograniczona. W przypadku braku miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

 
Jak to wygląda?

Po zarejestrowaniu się otrzymasz informację z dokładną godziną rozmowy z przedstawicielem uczelni. Celem rozmowy jest przedstawienie siebie i pokazanie przedstawicielowi Fontys University of Applied Sciences swojej motywacji do rozpoczęcia studiów na tej uczelni. W trakcie rozmowy możesz śmiało pytać o uczelnię, interesujący Cię kierunek, możliwości stażu, wyjazdów i wszystko, co tylko chcesz wiedzieć.

 

 

 

 

Twój Plan B

Aplikujesz na studia w Polsce lub innym kraju, ale nie wiesz jeszcze czy się dostaniesz lub czy na pewno chcesz tam studiować? Zawsze warto mieć plan B! Jeśli dostaniesz list z przyjęciem od uczelni Fontys, nie musisz od razu decydować się na te studia. Poczekaj, spokojnie zastanów się i wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Jeśli zdecydujesz się przyjąć ofertę Fontys, wystarczy, że wypełnisz online formularz aplikacyjny Kastu - Zespół Kastu zajmie się już resztą formalności ☺

 Fakty o uczelni
 

360 partnerów w 60 krajach
Fontys University of Applied Sciences to głównie inżynieria, biznes i ekonomia - w tych dziedzinach nie wystarczy sama teoria. Na szczęście Fontys współpracuje z wieloma firmami na całym świecie, dzięki czemu studenci zdobywają dużo praktycznych i bardzo przydatnych umiejętności.
Duża społeczność, małe grupy
Na uniwersytecie uczy się ponad 40 000 studentów ale wykłady i zajęcia praktyczne odbywają się w małych grupach - dzięki temu wykładowcy mogą poświęcić każdemu dużo czasu a nauka przychodzi łatwiej.
Prawdziwe studenckie życie
Duża, międzynarodowa społeczność studencka, nowoczesne kampusy z akademikami, bibliotekami, kawiarniami, miejscami do wypoczynku i uprawiania sportów (np. basen!) - wszystko to jest dostępne dla studentów Fontys.

Fontys University of Applied Sciences