Formularz aplikacyjny
Proces aplikacji


Kastu zawarło umowy o współpracy ze wszystkimi uczelniami, które reprezentuje. Jesteśmy w stałym kontakcie z tymi uczelniami i zawsze mamy najnowsze informację. W związku z tym cały proces aplikacji, a więc i droga w kierunku wymarzonych studiów za granicą, z nami jest o wiele łatwiejsza :)
 

  • Wypełniając tylko jeden formularzmożesz aplikować do 5 różnych krajów i wybierać spośród ponad 4000 kierunków studiów!
  • W procesie aplikacji na większość uczelni reprezentowanych przez Kastu nie musisz zdawać testów IELTS lub TOEFL – zaoszczędzisz ponad 700 złotych!
  • Nie musisz o nic się martwić – Kastu zajmie się administrowaniem procesu Twojej aplikacji! Nie przeoczysz żadnego terminu i nie zapomnisz o ważnym dokumencie. Poinformujemy Cię o wszystkim w odpowiednim czasie.

 

Proces aplikacji składa się z 3 kroków: 

1. Wybór kierunku studiów

Zarejestruj się na www.kastu.pl i wybierz kraj, uczelnię oraz kierunek studiów. Ciężki wybór? Przygotowaliśmy porady, które pomogą Ci podjąć tą jakże ważną decyzję.

 

2. Wypełnienie formularza aplikacyjnego

Twoim zadaniem jest jak najdokładniej wypełnić formularz aplikacyjny – napisać list motywacyjny, otrzymać referencje ze szkoły lub uczelni i zamieścić wszelkie potrzebne dokumenty. Formularz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami należy wysłać przed upływem terminu złożenia aplikacji!

 

3.Zaliczenie testu z języka angielskiego

Test możesz zaliczyć już po wysłaniu formularza aplikacyjnego. Twoje wyniki należy dostarczyć do połowy lata. 

Możesz zdawać BEZPŁATNY test z języka angielskiego Kastu, który jest wystarczający przy aplikacji na dużą część uczelni przez nas reprezentowanych. Możesz również zdawać jeden z testów międzynarodowych: IELTS lub TOEFL. 

Pierwszy test z języka angielskiego Kastu zostanie zorganizowany po wysłaniu formularza – na początku marca. Kolejne terminy będą wyznaczane co miesiąc. Jeżeli nie uda Ci się za pierwszym razem zaliczyć testu Kastu, możesz mieć szansę jego bezpłatnego powtórzenia.

 

I CO DALEJ?
W okresie od maja do lipca otrzymasz informację o przyjęciu na studia. Wówczas przez kilka dni będziesz świętować i zaczniesz przygotowywać się do swojej największej przygody życiowej – wyjazdu na studia za granicą! :)Studia

licencjackie

Studia

Top-up

Studia

magisterskie

Zadzwoń!
(+48) 514 002 733
Umów się na konsultacje
Zadaj pytanie
Zadzwoń
Zadaj pytanie