Proces aplikacji

Kastu zawarło umowy o współpracy ze wszystkimi uczelniami, które reprezentuje. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie i zawsze mamy najnowsze informacje. W związku z tym, cały proces aplikacji, a więc i droga w kierunku wymarzonych studiów za granicą,  jest z nami o wiele łatwiejsza :)
 
  • Wypełniając tylko jeden formularz, możesz aplikować do różnych krajów i wybierać spośród tysięcy kierunków studiów!
  • Nie musisz się o nic martwić – Kastu zajmie się administrowaniem procesu Twojej aplikacji! Nie przeoczysz żadnego terminu i nie zapomnisz o ważnym dokumencie. Poinformujemy Cię o wszystkim w odpowiednim czasie.
Proces aplikacji składa się z 3 kroków:
1
Wybór kierunku studiów
Zarejestruj się na www.kastu.pl, wybierz kraj, uczelnię oraz kierunek studiów. Ciężki wybór? Przygotowaliśmy porady, które pomogą Ci podjąć tą ważną decyzję.
2
Wypełnienie formularza aplikacyjnego
Twoim zadaniem jest jak najdokładniej wypełnić formularz aplikacyjny – napisać list motywacyjny, otrzymać referencje ze szkoły lub uczelni i zamieścić wszelkie potrzebne dokumenty. Formularz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami należy wysłać przed upływem terminu złożenia aplikacji!
3
Zaliczenie testu z języka angielskiego

Na większości uczelni test możesz zdać już po wysłaniu formularza aplikacyjnego. Terminy wysyłania testów są różne - jeśli nie masz pewności do jakiego terminu musisz zdać egzamin językowy na wybrane przez siebie uczelnie to skontaktuj się z nami. 

 

I CO DALEJ?


To kiedy dostaniesz informacje o przyjęciu zależy od tego na jaką uczelnię aplikujesz. Jeśli się niecrepliwisz to napisz do nas - poinformujemy Cię, kiedy możesz się spodziewać informacji od uczelni. Kiedy już otrzymasz przyjęcie przez kilka dni będziesz świętować i zaczniesz przygotowywać się do swojej największej przygody życiowej – wyjazdu na studia za granicą! :)