Opłaty za aplikację

Większość pomocy oferowanej przez Kastu jest BEZPŁATNA

  • Bezpłatne konsultacje na temat studiów w Danii, Belgii i w Holandii
  • Bezpłatna pomoc w wyborze kierunku oraz uczelni
  • Bezpłatny Test Kastu z języka angielskiego
  • Bezpłatny dostęp do Wyszukiwarki Studiów (która zawiera tysiące kierunków w języku angielskim)
  • Administrujemy cały proces aplikacji i pilnujemy, żebyś nie przegapił ważnych deadline'ów
  • Jesteśmy w stałym kontakcie z uczelniami, więc możemy szybko i sprawnie odpowiedzieć na Twoje pytania
  • Dzielimy się z Tobą doświadczeniem naszym, naszych aplikantów i studentów dotyczącym wyboru kraju, aklimatyzacji i codziennego życia za granicą.
  • Kiedy tylko wyślesz formularz aplikacyjny, możesz od razu dołączyć do grupy na Facebooku Studenci Kastu - możesz tam poznać osoby, z którymi będziesz studiować, przyszłego wspólokatora lub podpytać o coś obecnych studentów

Pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 250 zł - za przyjęcie na studia

Opłatę uiszczasz jednorazowo, dopiero w momencie otrzymania pierwszego warunkowego lub bezwarunkowego przyjęcia na uczelnię. Za każde kolejne otrzymane przyjęcie nie będzie naliczana żadna dodatkowa opłata.

 

Opłata za aplikację na studia w Danii - 249 zł

Od września 2022 pojawią się zmiany w aplikacji na studia w Danii. Duński rząd zadecydował o znacznym ograniczeniu liczby kierunków prowadzonych w języku angielskim i zmniejszeniu liczby dostępnych miejsc dla tych, które zostaną. Niestety, zmiany te spowodują zwiększenie konkurencji przy aplikacji na dostępnych kierunkach, jak i wzrost kosztów administracyjnych Kastu.

Dlatego też od 30 listopada 2021 zmuszeni jesteśmy wprowadzić dodatkową opłatę za pomoc w aplikacji na studia w Danii. Opłata ta wynosić będzie 249 zł i będzie wymagana po wysłaniu formularza aplikacyjnego (zostanie stworzone specjalne zadanie na koncie Kastu). Po uiszczeniu opłaty konsultanci Kastu kompleksowo sprawdzą całą aplikację, zanim zostanie wysłana na wybrane uczelnie.