Opłaty za aplikację

Większość pomocy oferowanej przez Kastu jest BEZPŁATNA

  • Bezpłatne konsultacje na temat studiów w Danii, Belgii i w Holandii
  • Bezpłatna pomoc w wyborze kierunku oraz uczelni
  • Bezpłatny Test Kastu z języka angielskiego
  • Bezpłatny dostęp do Wyszukiwarki Studiów (która zawiera tysiące kierunków w języku angielskim)
  • Administrujemy cały proces aplikacji i pilnujemy, żebyś nie przegapił ważnych deadline'ów
  • Jesteśmy w stałym kontakcie z uczelniami, więc możemy szybko i sprawnie odpowiedzieć na Twoje pytania
  • Dzielimy się z Tobą doświadczeniem naszym, naszych aplikantów i studentów dotyczącym wyboru kraju, aklimatyzacji i codziennego życia za granicą.
  • Kiedy tylko wyślesz formularz aplikacyjny, możesz od razu dołączyć do grupy na Facebooku Studenci Kastu - możesz tam poznać osoby, z którymi będziesz studiować, przyszłego wspólokatora lub podpytać o coś obecnych studentów

Pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 250 zł - za przyjęcie na studia

Opłatę uiszczasz jednorazowo, dopiero w momencie otrzymania pierwszego warunkowego lub bezwarunkowego przyjęcia na uczelnię. Za każde kolejne otrzymane przyjęcie nie będzie naliczana żadna dodatkowa opłata.

Opłata za aplikację na studia w Danii - 249 zł

Od września 2022 pojawią się zmiany w aplikacji na studia w Danii. Duński rząd zadecydował o znacznym ograniczeniu liczby kierunków prowadzonych w języku angielskim i zmniejszeniu liczby dostępnych miejsc dla tych, które zostaną. Niestety, zmiany te spowodują zwiększenie konkurencji przy aplikacji na dostępnych kierunkach, jak i wzrost kosztów administracyjnych Kastu.

Dlatego też od 30 listopada 2021 zmuszeni jesteśmy wprowadzić dodatkową opłatę za pomoc w aplikacji na studia w Danii. Opłata ta wynosić będzie 249 zł i będzie wymagana po wysłaniu formularza aplikacyjnego (zostanie stworzone specjalne zadanie na koncie Kastu). Po uiszczeniu opłaty konsultanci Kastu kompleksowo sprawdzą całą aplikację, zanim zostanie wysłana na wybrane uczelnie.

Aplikacja na holenderskie uczelnie spoza listy uczelni partnerskich Kastu

Za aplikację na uczelnie w Holandii, które nie są partnerskimi uczelniami Kastu obowiązuje opłata w wysokości 729 zł za każdy wybrany kierunek. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj