Test preferencji zawodowych

Nie wiesz kim chcesz być i jakie studia wybrać? Nie wiesz czy spełnisz się pracując jako IT developer, inżynier czy uszczęśliwi Cię uczenie języków, a może tworzenie muzyki? Masz tak, że czujesz się niezdecydowany, zagubiony lub nie jesteś pewien w czym tak naprawdę jesteś dobry? Co jeśli nie wyznaczyłeś sobie jeszcze celów zawodowych na przyszłe lata? Nie moglibyśmy na to odpowiedzieć w prostszy sposób: To jest absolutnie, całkowicie, w 100% w porządku, a my w dodatku, mamy na to rozwiązanie :)

Wielu najbardziej znanych na świecie i odnoszących sukcesy ludzi nie miało pojęcia, co będą robić po skończonym liceum. Nie ma się czemu dziwić - wybór studiów zgodny z preferencjami jest arcytrudnym zadaniem! Pewnie słysząc pytanie „kim chcesz zostać?” myślisz w którą stronę uciekać albo rozpoczynasz niekończącą się opowieść o swoich kompetencjach i trudności w dopasowaniu ich do istniejących zawodów :)

Co w takim razie zrobić, by uniknąć niełatwych pytań ze strony rodziny i znajomych, ale przede wszystkim zdecydować o kierunku studiów idealnym dla siebiePrzychodzimy Ci z pomocą! Rozumiemy jak możesz się czuć stając przed tak trudną decyzją! Szczególnie, że będzie ona miała wpływ na całe Twoje życie! W związku z tym podjęliśmy decyzję o tym, by Ci pomóc tak, jak tylko możemy! Mamy od teraz w swoim zespole psychologa, który wykona z Tobą test psychologiczny, który wesprze Cię w decyzji o wyborze studiów.

 

Co dla Ciebie robimy?
  1. Umawiamy się z Tobą na spotkanie (Wrocław, Warszawa, Kraków). Wyjaśniamy procedurę przebiegu testu, przeprowadzamy wnikliwy wywiad dotyczący umiejętności i zainteresowań oraz docelowo poświęcasz około 30 minut na wypełnienie testu preferencji zawodowych
  2. Rzetelnie sprawdzamy oraz treściwie liczymy i opisujemy wyniki Twojego testu.
  3. W porozumieniu z konsultantami specjalizującymi się w poszczególnych krajach uzupełniamy Twój wynik o najbardziej odpowiednie dla Ciebie kierunki.
  4. Wysyłamy wyniki testu oraz dopasowane do Twoich preferencji kierunki mailowo w pliku pdf.
  5. Umawiamy się na spotkanie w biurze lub rozmowę na Skype, w którym omawiamy je i wspieramy w podjęciu decyzji o wyborze studiów. Następnie umawiamy się na konsultacje w sprawie aplikacji na wybrane kierunki oraz pomagamy Ci załatwić wszystko tak, abyś rozpoczął swoją wielką przygodę zgodnie z tym, co lubisz i chcesz robić :)

Ważne! Taki test w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do tego, by aplikować z nami na studia za granicą. Ta decyzja, należy do Ciebie :)
 

Ile kosztuje taka usługa?

Za całą pomoc pobieramy 150zł (czyli tyle ile wyniosłaby Cię wizyta u doradcy zawodowego), z tym, że jeśli zaaplikujesz z nami na studia za granicą i otrzymasz przyjęcie warunkowe lub bezwarunkowe pokrywamy za Ciebie opłatę za przyjęcie na studia w wysokości 150 zł, czyli mówiąc kolokwialnie wychodzisz na zero :)
 

Jak się umówić?

Wejdź na stronę Kontakt, zaraz pod danymi kontaktowymi do zespołu Kastu kliknij w „Umów się na konsultacje” i „Wybierz rodzaj konsultacji”

Opłaty można dokonać po przeprowadzeniu testu, przed otrzymaniem wyniku :)